Kick boks mu? Tekvando mu?

hangisini seçmeliyim karar veremedim sağa sola sataşmak için değil kendimi savunmak için ama ağzının payını da versem fene olmaz :D

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• Taekwondo biliyorum. Hem savunma için güzel olur , hemde kas grupların için güzel bir spor olur :) kick box da etkili olabilmek için biraz daha kas a ihtiyacın var. en azından ben öyle düşünüyorum. taekwondo da bacak vuruşları üzerine zaten. fazla sıkıntı çekmezsin.

0|0
    0|0
    • teşekkürler :)

• çok teşekkürler sayende kararımı verdim :)

• Hayatta başarılar. :)

Erkekler Ne Diyor 7

• Beyler bayanlar sizce tekvando ile kick boks aynı anda yapılır mı tekvando esneklik çeviklik ve hız verirken kick boks ise güç dayanıklılık ve reflekslerde gelişim sağlıyor tekvando genel olarak tekme üzerine kick boks ise tekme ve yumruk üzerine diye biliyorum 2 si birden yapılırsa bence iyi bir uyum olurdiye düşünüyorum eğer yanlış düşünüyorsam aydınlatın lütfen :))))

0|0
    0|0
  • kick box ama yanlış anlamayın bayan olmanız sebebiyle hem daha kolay hemde tamamen savunma ve zihinsel olan aikido daha uygun olabilir benden bir tavsiye olsun

0|0
    0|0
  • Güreş tut

0|0
    1|0
  • futbol :()

0|0
    0|0
  • Savunmak için diyorsun taekwando veya jujitsu falan yap

0|0
    0|0
  • Kesinlikle tekvando. Bende zamanında yaptım. Süper faydasını gördüm.

0|0
    0|0
    • tamam ya tekvandayo gidiyorum o zmn teşekkürler

• hmm peki bunu sana dışarıda bir faydası oldumu gerçi sen erkeksinde yani demek isteğim birilerini dövdün mü değil kendine güvenin geliomu koruyabilirmiyim kendimi

• Geliyor tabikii. Çok yararı var.

• benim ikisine de ihtiyacım yok gücüm kuvvetim yerinde

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...