Ne yapmaya çalışıyor bu adam?

Sevdiceğimle tatile gittik.4 gün birlikte tatil yaptık.Evdeyken kahve yapıp yemek yapıp getiriyor.Sürekli kahve ister misin? ne yemek yapayım ne yersin dedi.Sürekli etrafımda pervane oldu.İçecek bir şeyler getiriyor cips getiriyor.Her şeyi o yapıyor.Gece uyurken uyumuyor beni izliyor.Öpüyor.Üstümü örtüp öyle yatıyor.Uyurken de sürekli uyanıp kontrol ediyor beni.Fakat dışarıda adam odun.Başlıyor bağırmaya o adam sana mı baktı.Sen şu çocuğa mı bakıyorsun.Sürekli tartışma çıkarıyor.Elinde telefonu filan attı parçaladı.Evde adam pamuk gibi dışarı da esip gürlüyor.Sinirlerimi bozdu.Amacı ne bunun?

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• yav ilgi gösterir erkekler bir dert göstermermez bir dert işte yerinde zamanında gösteriyo ilgisini evinde hem sevgili hem koca oluyo evde saygısını sevgisini gösteriyo ilgilendiğini gösyteriyo daha ney pasın ,dışardada kadınını kolluyo gözetliyo sakınıyo diğer erkellerden olması gereken bu ,asıl dışarda elemein yanında yapmacık sevgi gösteri yapıpta evde ,yada yanlız kaldığğında barıp çağırması hakaret edip şiddet uygulaması kötü olmazmıydı,dedğim gibi seven erkek kadınıı dışarda kısnaır kıskanmıyorsa zaten sevmiyodur hödüktür...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• kısaca ve özce seni çok seviyo dışarıda belli edimyo çünkü deli kanlılğa veriyo diğer insanlardan kıskanıyoo.eve gelincede yanıdan ayrılamk istemiyo seni seviğini belli etmek hatta dışarda yaptıkları aklına gelerek kendi çapında affettirmeye çalışıyo olay bu sen sen ol arkadaşım üzme adamı ... adamın seni sevdiği ap açık belli ...

0|0
    0|0
    • Kedi gibi sürekli dizimin dibinde.Sıkılıyorum kaçıyorum yanından ses mi geliyor.Biri mi var evde diyip korkutmaya çalışıyor beni yanına geleyim korkup diye.Duşta uzun kalayım hemen kapıya gelip ne oldu bir şey mi var neden çıkmadın hala diyor.Delirtti beni dört gün.

• ayni ben ,ayniyiz la, kiz yoksa sen misin ,dur su odaya bakayim..

sebebi: ona yasattigin guvensiz durumlar olabilir.ama sana tavsiy boyle adamlar cok sever sahip cikmak lazim

0|0
    0|0
    • Çok sever sahip çıkmak lazım nedir? Herkese aşık olabilecek potansiyelde mi diyorsun? Onu yapacak cesarette biri değil.Bence işin asıl sebebi şu olabilir şimdi evde kavga etsek ağzını burnunu kırarım ben onun dışarı da kavga etmeyi sevmiyorum aman rezil olmayalım diye.Ve adam hep dışarıda kavga çıkarıyor.Eve gidene kadar sinirim geçiyor benimde.

• yok yok cok sever derken seni yani beraber oldugu kisiyi sadiktirlar yani. sonradan pisman olabilecegi cok sey soyler yazar bu tipler :)

• allah alllh

0|0
    0|0
  • Etraftan kılıbık damgası yemekten çekiniyor :)

0|0
    0|0
  • Çocuk istiyordur :

0|0
    0|0
  • ohaaaa tlf atan tip hiç çekilmez boşa puştu gitsin

0|0
    0|0
  • kro bence..

0|0
    0|0
    • Kro adam sevgilisine hizmet eder mi yahu.Temizlik bilem yaptı.

Kızlar Ne Diyor 3

• Adamın kendine özgüveni yok maalesef. aşırı kıskançlık da var.. Bunlar birleşince dışarıda panter, evde kedi oluyor.. Ona güvenini geri geirmeye çalış..

0|0
    0|0
  • KISKANÇ :D amacı kimseyle paylaşmamak..

0|0
    0|0
  • Çok kıskanç.Evdeyken tehlike yaratan unsur olmadığından rahat ama dışarda kendine hakim olamıyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...