Ya vedud Ya mukaddim esmalarını zikir eden arkadaşlarım var mı acaba ?

iyi geceler arkadaşlar.. geceniz iyi olsun sevgi saygı görmek sevgiyi cogaltmak için ya vedud ya mukaddm esmasını zikir eden arkadaşlar ve faydasını görenler varmı.. varsa bu güzel arkadaşlarının yorumlarını bekliyorum..

Güncellemeler:
Arkadaşlar lütfen allaha inancı olmayanlar esma daha nedir bilmeyenler yorum yapmasın ben burda güzel bir soru sormak istedm what nedir ki ? güzel kardeşim senin allaha hiç mi inanıncn yok esma nedir bilmezmsin

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Böyle sorular sormamalısınız ağzından salya akanlar kenarda bekliyor sorsalarda saldırsak diye üstüne vazife olmayan şeylere ama sen ona saygı göstermelisin hatta dediğini kabul etmelisin etmessen nerde saygı nerde demokrasi diye uluyorlar neyse...

2|1
    3|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Saygi gormek icin Allahin isimlerini.zikretmek hos bisey ama hersey bence insanda biter arkadasim dogru duzgun sozunun eri biri olduktan sonra seni Allahta sever kullarida ondan sonra Allaha tevekul edersin sirf zikretmekle olacak bisey degil bence azcik caba lazim dimi

1|0
    0|0
    • tabi dogru söylüyorsunz orası öyle. sadece zikir edeyim insanlar beni sevsin olmaz benim sorum bu seklde degildi zaten

• hesabımı nasıl kapatablirim ?

• dur ya hemen celallenme sitede iyi niyetli arkadaslarda var takilmak istersen kal bence ama illa istiyorsan soyliyim

• Ya vedud esmasının kaç bin kere söylersen falan oluyormuş.Ben deneyecektim.Fakat beli bir süre sonra zor gelmeye başladı.O yüzden bıraktım.Ama faydasını görenler olduğunu duymuştum.Niyetiniz o yönde olsun.Allah'ın izniyle kabul edilir inşallah.

0|1
    0|0
  • Zikir edince ne oluyor ?

1|0
    0|1
  • faydasını görüp görmediğinizi nereden anlıyorsunuz

1|0
    0|1
    • nasıl bir saçma sorudur bu neden anlamıyacaksın lütfen bilmedigiz bir konuda yorum ypmayn güzel kardeşm.

• bu kadar güzel gözlerin varken değer mi birbirimizi kırmaya :(

Kızlar Ne Diyor 1

• Okumuştum o esmaları.Ama hayatımda kimse olmadıgı için etkisinin olup olmadıgınu bilemiyorum.Çevrem zaten iyi davranıyodu bana :) .

0|0
    0|0
Yükleniyor...