Can yeleginizi verir misiniz?

bir gemide yolculuk yapıyorsnz,herhangi bir olaydan dolayı gemi batmak üzere,sen ve sevgilin yüzme bilmiyorsun ortadada sadece bir tane can yeleği var.can yeleğini kendinmi giyeceksin?yoksa boğulacağını bile bile sevgilinemi vereceksin?

0|0
11|8

En İyi Kız Görüşü

• komik vede bencil bir soru değilmi.buna bir örnek eski bir hikaye aklıma geldi

adamın biri kanı arabasıyla giderken tekerleği kırılmış ve beklemeye başlamış derken başka bir kağnı arabasıyla geçmekte olan kişiyi durdurmuş demişki bana tekerleğinin birini verirmisin.

adam şaşırmış peki ben ne yapacağım. öbür adamde sen sürüt demiş.diğeri biraz düşündükten sonra ben sürüteceğime sen sen sürüt demiş ve yoluna devam etmiş.bilmem uydumu.

0|0
    0|0
    • maalesef uymadi biz yoldan gcen kisiden fedakarlik bekleyemeyiz zaten.birbiri icin olebilecek iki sevgiliden gercekten boyle bir anda kendini feda ederbilirmi ondan bahsediyorz bilmem uydumu:))

• ben etmem denize düşen yılana sarılır diye bir söz bile var duymuşsundur.

Kızlar Ne Diyor 10

• Kesinlikle sevgilime. Eğer ona bir şey olursa zaten kendimi suçlu göreceğim ve hayatım bana onsuz ziyan gibi gelicek. Ama bu kişinin değmesi gerek buna. Herkesi öyle sevgilim yapmam. Bu huyumuda severim ki bu durumda değen birisi olmadıgına göre o gemide sevgilim olmıcak ve can yeleğini ben giyicem ve kurtulucam. Mantıkeeeeen :D

1|0
    0|0
  • ben giyerim:S artık kmseyi kendimden fazla sevmirum ben ölünce baska kızlara koscak en iyisi o ölsn ben yaşayım..:D

0|1
    0|1
  • Vermem kendim giyerim :D

0|0
    0|0
  • alır o yeleği uzağa fırlatırdım öleceksek beraber yaşayacaksak beraber yk öyle tek gitmek:)

0|0
    0|0
    • kiz senin aklini yerim bence mantikli ama oyle bir ada sanmiyorumki yelegi firlatasin,yoksa sevgilinde seni firlatir vlla:))

• hahaha bak görüomsn en onu düşünemedm ölüoz lan der :)

• neden kendımı tehlıkeye atayım tabıkıde kendım gıyerım can ne kadar tatlı bılıyormusun o an sanmıyorum hıckımse vermezdı

0|0
    0|0
  • düşünmeden kendim giyerim :D önce can sonra canan demişler

0|0
    0|0
  • tabiki kendim giyerim ölürsem başka kızlara koşar :D

0|0
    0|0
  • o panikle ben giyerim yeleği herhalde.

0|0
    0|0
  • aşkında bi sınırı var yani ben kendi canımdan sorumluyum brda :)

0|0
    0|0
  • ona giydirebilirim çünkü o da yüzme bilmiyor anında ölür bende ona tutunurum falan bişey yaparım işte hafifim ben batmam ya:p

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• sevgilime can yeleğini veririm ...azrail doğru yerde olur ama yanlış zamandadır bende bu eşşek şansı olduğu sürece yine ölmem...

1|0
    0|0
  • Ne kadar da saçma bir soru ;

Önce can sonra canan

0|0
    0|0
  • Ben giyerim gebersin. Dünyada başka kız mı yok..

0|0
    0|0
  • bir kolunu sevgilim bir kolunu da ben takarım.Elmanın iki yarısı gibiyiz :D

0|0
    0|0
  • allah ailesine sabır versin.ne de olsa yuzme bilmiyormuş kimse bana kızamaz :P

1|0
    0|0
  • Eğer sevgi(limse) içinde sevgi varsa bu ilişkinin oradan ya beraber çıkarız ya da beraber ölürüz.

0|0
    0|0
  • vermem, kimsenin vereceğini de sanmam

0|0
    0|0
  • Başkasının can yeleğini çalardım ikimizde kullanırdık. Zafere giden her yol mübahtır.

0|0
    0|0
Yükleniyor...