Spor yapan insanlar 1-0 önde midir sizce?

Spor yaptıktan sonra vücudumun diriliğini ve sıkılığını çok seviyorum. Ancak çoğu hemcinsime baktığımda kendini hamur işi ve tatlıya veren çok, spor hayatlarının içinde yok, her tarafları yağlı yağlı. Sizce spor yapan insanlar daima 1-0 önde midir?

0|0
4|15

En İyi Erkek Görüşü

• 1 değil 10 yapalım onu. Spor yapan insanın hem dış görünüşü hem de ruhsal hali harika olur. Şahsen bu zamanda squat yapmayan kızlara, şınav bile çekmeyen erkeklere o kadar kızıyorum ki. Kızsam da sonuç değişmiyor tabi. .

0|0
    0|0
    • aynen squat önemli, spor daha da önemli. günde en azından 20 dksını ayırabilir bir insan.

• Televizyon-bilgisayar-telefon gibi aletlerle geçirdiği gereksiz zamandan kısarsa çok daha fazlasını ayırabilir. Spor yapan insan, özellikle bir kız, saygıyı hakeder benim gözümde.

Erkekler Ne Diyor 14

• Ben spor yapıyorum ve ondedir kardeşim yürümek çocuk oyuncağı eskiden ayakkabımı baglayamazdim yağ tulumuydum 103 kiloydum şimdi 86 kiloyum. spor yap zayıfla kardeşim

1|0
    0|0
  • Spor candır daha ne olsun.

1|0
    0|0
  • hükmen galiptir hatta ne 1-0 ı :D

1|0
    0|0
  • kesinlikle. hangi erkek ufff felaket tatlı yapıyormuş şu kız der? ama herkes offf kıza bak diyor. kızlar bile offf kıza bak diyor

0|0
    0|0
  • spor yapan her daim öndedir !

0|0
    0|0
  • Öndedir

0|0
    0|0
  • yanlış yere sordun soruyu bu sitede kızın nefes alması zaten yeterli bir sebep sevilmesi için :D

0|0
    0|0
  • Yo degil balıkesirspor:2 Galatasaray:0 demek ki gs sporu iyi yapamıyor

0|0
    0|0
  • 2-0 hatta 3-0 öndedir diyebilirim

0|0
    0|0
  • Evvet

0|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0
  • spor insanı dinç tutar aklın çalışmasını saglar yeni fikirler uretırsınız hem saglıklı bence evet

0|0
    0|0
  • Evet her halükarda önde :)

0|0
    0|0
  • Sadece vucut olarak degil. her turlu 1-0 ondeler. Isi zevke tasirsakta boyle

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• spora devam. en doğrusunu yapıyorsun.

1|0
    0|0
    • teşekkür ederim, eğer yapmıyorsan sen de mutlaka yapmalısın :)

• teşekkür ederim. trendyolu biliyorum da markofoniye de bakayım bir :))

• canım ozelden yazablır mısın bana sana ozel bısey sorcam da. burdan yazamam.

• öndedir hem fiziksel hem de ruhsal olarak

1|0
    0|0
  • Öndedir

1|0
    0|0
  • Tabiki öndedir her bakımdan

0|0
    0|0
Yükleniyor...