Birinin pişman olduğunu nasıl anlarsınız ?

Birinin yada eski sevdgn pişman olduuğunu nasıl anlarsınız yada ne hisedeersiniz.. ? nasıl tepkiyle anlarsınız.. ?

Bilginiz varsa yada bu Olayıı yaşadıysanız hişetip g0rduyseniz lütfnn cevaplarınızıı iletin buraya tskkrler :)

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• pişman olanı affederim gider ama eskisi gibi olmam..nasıl anlarım pişmanlık çok kolay anlaşılır

0|0
    0|0
    • evet Aynen ben afederim ama eskisii gbii bende olmam tabii! amaa eski sevdgmin gercekten pisman olduguna innanmayi nasil hisederiim.,. ? cunki bazileri pismanlik oyunu yaparlar oyuzden.. ?hayat okadar yalanki oyuzden

• ama takmamayaaaaa caliscamm ! :) saten pisman olan gosteriir kendinii bende zamana birakiyorum saten kendisii bana demistii birgun anlicaksin beni..' gostercem kendimi felan filan.. ?banada pek inandirci gelmedi cunku guven kapip ve ona tamamen kAYp ondandir :D

• boşver canım yaa takma hayat çok kısa daha niceleri çıkar karşına

Erkekler Ne Diyor 1

• tutarsız davranışlarda bulunmaya başlarlar bu bi nevi "pişmanım eşşşek kafalıyım ben" deme şeklidir :)

0|0
    0|0
    • tamamda gormedigin halde onu.. ? nasil anlariz pisman oldgnuu..? nasl davranislarla felan:D

• sacma sapan duygusallıklara kapılmalar bilmemneler şimdi artık facebook diye bişey var ilgi çekme merakı baş gösterir mesela ilgi çekmeye çalışır önünde palyaçoluk yapabilir :D bu tarz

Kızlar Ne Diyor 2

• aslinda nsl anlicani bizim değil snn bilmen lazm o kisiyi bizden daha iyi taniyan sensin ama mesela bn tek bi bakisindan anlarim eskisi gibi daliyorsa gozlerimde eskiyi ozledigini bilirim... ;) yada yuzune bakamiyosa bil ki pismandir yaptigi hatadan utanir ! ;)

0|0
    0|0
    • Hmm evett anladim...yaniyuzumebakamiyor konusmaya cesaret edemiyor yazamiyor bazen..

• yani o zmn muhtamelen bi' pismanlik hissi vardir bnce ;d

• pisman olduysa bi türlü belli eder saana...

0|0
    0|0
Yükleniyor...