Body e yeni başladım?

boy 1,68 kilo 74 yaş 20. dediğim gibi yeni başladım. haftada 6 gün kardiyo (kilolu olduğum için) 4 günde ağırlık çalışacam. günde 1400 kalori civarı alıyorum. 60 70 gr protein. 150 160gr karbonhidrat alıyorum. kaç ayda düzgün bir vücudum olur. ve
www.kizlarsoruyor.com/spor/a48-vucut-gelistirme şu reismdeki çocuk gibi kaç ayda olurum?

tavsiyelerinizi de sunabilirsiniz.

0|0
0|14

En İyi Erkek Görüşü

• onda kimse karar veremez senin metabolizmana genetik yapıan spor yapışına beslenmene ve uyku düzenine balı bir şey ama İLAÇ kulllanma sakın hocalar kandırmasın

0|0
    0|0
    • yok asla düşünmüyorum ilaç filan

• çok sağol kardeş :)

• kaldırım altı salonlara ve havasız salonlara gitme

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 13

• Dostum o gosterdiign adam gibi olman icin yaklasik 3 sene duzenli ve dikkatli calisman lazim. Ve 60 70 gram protein senin icin az, en az 120 gram almalisin ( ideal). Ve yeterince yag yaktigini dusundugun zaman agirlik calismalarina baslamalaisin. Haftada 4 gun agirlik antremani ( hepsinde baslarken 10-15 dk cardio) ve 1 gun de sadece cardio yapmalisin (20-25) dkka civari. Agirliklarin siddetini zamanla artirmalisin ve 4 gun boyunca her gun farkli bolgeleri calismalisin.. Arastirma yapmani oneririm

0|1
    0|0
  • Aman güzel kardeşim haftanın 6 günü spor birde 4 günü ağırlık çalışılırmı naptın sen vücuduna yazık sana yazık kasların en büyük gelişimi beslenme ve dinlenmeden geçer spor yapıldıktan sonra en az 24 saat sinlenilmelidir haftada maksimum 5 gün spor yapmalısın az karbonhidrat bol ğrotein ve su tüketimi yağ yakımını hızlandırır o resimdeki vücut için en az 12-24 ay arası düzenli spor yapman gerekli kesinlikle ilk 3-6 ay arası toz kullanmamalısın ileride mişim gelişme oldugunda toza başlayacaksın yoksa yaptığn tüm spor boşa olur

0|1
    0|0
    • toz hiç kullanmayacam zaten asla. 6 gün gidip biraz koşu biraz yürüyüş yapıyorum. 4 günde diğer ağırlık altleri ile çalışıyorum fazla mı? koşu filan her gün ama ağırlıklara 1 gün ara verecem. 1 gün yapacam 1 gün yapmayacam.

• 5 Tabak makarna yemek var 4 kaşık protein tozunu içmek var

• makarna da protein yok ki zaten :)

• En hızlı sonucu almak için öncelikle kilogram x 2gr protein alacaksın, mineral ve vitamin bakımından eksik kalmayacaksın,6 saat kesintisiz kesin uyku uyuyacaksın, düzenli çalışacaksın. Bunlara uyarsan 2-3 ayda max. 4 ayda bu şekile ulaşırsın belki geçersin.
    İkinci öncelik olarak hareketlerde çeşitlilik. Her bölge için en az 3 hareket, daha sonra bu hareketlerin yerine başka hareketler ekleyeceksin, karıştıracaksın,1 rep max deneyebilirsin, yüksek tekrar düşük ağırlık, düşük tekrar yüksek ağırlık gibi şeyler uygulayacaksın. Kardiyo için ise sadece koşu gibi basit şeyler değil, HIIT gibi, plyometrics gibi farklı kardiyolar uygulayacaksın.

Eğer tüm bunlara uyarsan başarı kaçınılmazdır.

0|0
    0|0
    • peki tamam diğer tavsiyelerinde varsa bekliyorum

• şimdi bildiğin göbeğim var ya :)

• Göbeğinden motivasyon sağlayabilirsin :D. Frank Medrano ve Farid Berlin'in motivasyon videolarına da bakabilirsin. Yeter ki iste, o göbek tavadaki yağ gibi erir.

• steroid duzgun beslenme ve bol supplement ile en az 8 ayını alır (8 ay boyunca steroid kullanma sartıyla :) )

0|0
    0|0
  • 3-4 yıl sonra daha iyi bir vucüt olur ama bu çocuk gibi olmak için 1.5 sene günde 2buçuk saat antreman ve bol bol protein ama çok zorlaman lazım yaparsın

0|0
    0|0
  • Kardeşim çok yanlış bir kere protein alımın 70 gr hiç bişey yapamazsın 140 gr net Alman Lazım iyi araştır

0|0
    0|0
  • Yaklaşık 2 yıl içerisinde olursun.
    Ama ek bişeyler kullanirsan daha çabuk olabilir bu süreç

0|0
    0|0
  • 3 4 yıl sonra

0|0
    0|0
    • uuuuu çok değil mi ya :)

• ya ben zaten zayıfladım 10 kilo kadar fit duruyorum ama zayıfım da sarkmayok ama koşarken hissediyorum :D oynamayı

• ya yanlış anlama sporu ilk bıraktığındaki halin ve şimdiki halinin fotolarını bir şekilde atabilir misin bana y. çünkü içim içimi yiyor ne olacak diye

• 6 ayda düzenli bir şekilde herkes yapabilir. Emin ol kardeşim

0|0
    0|0
  • Dostum, vücudunun vereceği tepkilere göre

0|0
    0|0
  • 3 aydan sonra protein tozu kullanmaya basla 1.5 -2 yılda olursun

0|0
    0|0
  • O senin azmine bağlı

0|0
    0|0