Yüzümün kilo almasını istiyorum

ben zayıf birisiyim ve kilo almak istiyorum iştahım yerinde ama bazen yemek yemeğe fırsatım yok ve eczaneden kilo aldırı ilaç almak istiyorum sizce ise yarar mı ve zararı var mı özelliklede yüzmün kilo almasını istiyorum ne yapmam lazım yüzümün kilolu olması için

0|0
8|8

En İyi Kız Görüşü

• ensure kullan 9 kilo aldım ben.Besin takviyesi.

0|0
    0|0
    • yan etkisi yok değil mi canım , nasıl bir şey bu ?

• Teşekkür ederim canım benim :)

• Ne demeek bence daha alma ama sonra şişko olursun :D :D

Erkekler Ne Diyor 8

• spor yap.

0|0
    0|0
  • ilaçlardan yana hiç davranma ileride çok zararlarını görebilme ihtimalin çok yüksek...ama o kadar çok istekliysen yemekleri yedikten hemen sonra biraz uzanıp uyumaya bak...vucudun dinlenirken yediklerini de eritmeden kiloya çevirmiş olursun ama zamanla tabi...

0|0
    0|0
  • eczaneden alacağın kilo aldırıcılar vs. kilo aldırır evet. Ama karaciğerinede zarar vermesi olası, çok büyük zarar verirmi? (kişiye göre değişir) doktor kontrolunde alabilirsen senın ıcın daha ıyı olur kafadan dolma şeylerle hareket etme. Şunuda belirteyim, bölgesel zayıflama veya kilo alma diye bir şey yoktur :) Yalandır bunlar. 2 yıldır vucut geliştirme sporu yapıyorum... Tecrubelerımı yabana atma derim :)

0|0
    0|0
    • bolgesel zayıflama diye bir sey yoktur tamamda, yag olan bolgeyi kasa cevirirsen incelme olur buda bir nevi bolgesel zayıflamadır

• spor yaptıgını kacıncı yazısın yahu, sportifsin, kaslısın falan filan anladım

bolgeyi calıstırınca haliyle yag yanar kas olusur, sonuc olarak yine aynı seyi soyluyoruz. kavga etmek istiyorsan dov beni :(

• Neyse @Nilca senin bakış açınla evet aynı şeyi soyluyoruz. Diğer olaya gelince, tabii ki de öyle birşey olamaz :) Döv beni ne demek ? :) medeni insanlarız... Ayrıca, sportif, kas vs. gorunum ıcın yazmamıstım ben onu...

• istediğin yere kilo aldırabilrisin. ama bu profesyonel destekle olur. eczaneden ilaç falan alma. önce bi diyetisyene ya da endokrinoloji uzmanına başvur, onun yönlendirmesiyle hareket etme.

0|0
    0|0
  • Yüzüne söyle çok yemek yesin.

0|0
    0|0
  • Su yuzunun resimini koy bakem sen

0|0
    0|0
  • Hap zararlı ama çılgınlar gibi kilo aldırır hatta bi süre sona istesende veremessin o derece yani ;)

0|0
    0|0
  • kilo aldiri ilac protein felan kullanma dogal degil ilerde sorun olur dogal beslenmeye bak

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• bence hiç eczanelere filan bulaşma faydasından çok zararı var o tür ilaçların hem ayrıca sadece yüzün kilo alması die bişey yokki alınca heryeri alır insanın

0|0
    0|0
  • istediğin yere kilo aldıramazsın. Vücut tipine göre değişir verdiğin de aldığın da.

0|0
    0|0
  • sadece yüz almıyor alınca her taraf gidiyor ya yok çözümü bulamadım bende daha.

0|0
    0|0
  • oyle doktora sormadan hap kullanma.bende de kılo alamam sorunu var daha dogrusu dustum sımdıde alamıyorum oktora gıttım bı kaç hap ve ıgne verdı ıkı tane bıtırdım bu ay yıne gıdıcem.yanı kafana buyruk ıs yapma doktora gıt derım

0|0
    0|0
  • protein agırlıklı besinlerle kilo alırsan yuzun de kilo alır

1|0
    0|0
    • Protein kas yapımına yardımcı olur. Kilo almak için karbonhidrat ağırlıklı beslenmek gerekir...

• farklı konusmuyoruz @querizma35

• Tamam @Nilca bişiy demedik

• iki tarafına da erik sıkıştır,yeme sakın.

0|0
    0|0
  • bombax diye bir ilactan duydum hep arastir

0|0
    0|0
Yükleniyor...