Bu güne kadar çıktığınız tatillerden hiç unutamadığınız ve anısı olan tatil var mı?

Bu güne kadar çıktığınız tatillerden hiç unutamadığınız ve anısı olan tatil var mı?

0|0
12|6

En İyi Kız Görüşü

• 18kisi gittigimiz yaz tatilinde, discoda dans ederken onca arkadasım arasından sıyrılıp popomu elleyen sahsı dovemeyisimi hic unutmuyorum :(

0|0
    0|0
    • ehuhehh gizlenim :D

Kızlar Ne Diyor 11

• var balayi tatilim Dubai de nisan ayinda viyanaya nerdeyse 1.derece yanikla gelmemdi , havaalaninda milletin bana aciyarak bakmasi :(

0|1
    0|0
  • Tatil için gittiğim memeleketin yazlık sahil kasabasının muhtarının oğlu evlen benimle! demişti..

muhtar gelini olacadım:(

0|0
    0|0
  • en unutamadığım izmirde tatildeydik neyse sudan çıktım falan sonra hamağa doğru ilerledim yattım salanıyordum ki hamak söküldü onca insanın içinde bir yere bir düştüm ki ouff o anki rezillikten yerden kalkmadım gülrim normalde gülemedmde yatım kalktım sankki darbe almışım çok kötüymüşm gibi numara yaptım:::)))))) unutamam

0|0
    0|0
  • Evet didim capris' te 2 gün boyunca sadece uyumuştum :D

0|0
    0|0
  • evet hiç unutamadıgm iki tatilim oldu. Birisi Londra ziyaretim biride teyzemin yanına belçikaya gidişimdii.. :D

0|0
    0|0
  • kötü bir anım var evet:)

0|0
    1|1
  • Ne gibi anılar mesela.Yani senin öğrenmek istediğin nedir.Yani benim unutulmaz anılarımın başkasıyla paylaştığımda ne anlamı kalıyor anı demenin

0|0
    0|0
  • 2007.. Unutulmazdi.. :)

0|0
    0|0
  • su an ne kadar az tatıl yaptıgımın farkına vardım:d

0|0
    0|0
  • Tatillerin hiç biri unutulmaz :)))

0|0
    0|0
  • Benim anım varda neden anlatayım ki..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Sıpanın biri şişme botunu kaçırınca dalgalar alıp uzaklara götürdü, Güzel ablasıda rica edince benle kankam atladık suya biz yüzdükçe bot uzaklaştı, bot uzaklaştıkça biz yüzdük birde akıntı var ki sorma =) botu yakaladığımızda bayılacak haldeydik =D akşama doğru kıyıya vardık =DDD Az kalsın geberiyoduk bari abdest alalımda öyle ölelim dedim arkadaşa 3er defa ağzımıza burnumuza su bile kaçırdık =(

0|0
    0|0
  • Kızın tekinin gazına gelip Midilli adasına kadar yüzmeye çalıştım. Olmadı tabii. Öleceğim sanmıştım.

0|0
    0|0
  • gece 12.30 civarında çalıların içinden şişşşşt sesleriyle 2 kız tarafından çağırıldım hayra alamet değil dedim arkama bakmadan devam ettim yoluma :D

0|0
    0|0
  • çalışmaktan doğru dürüst tatilimiz olmuyoki anımız olsun

0|0
    0|0
  • 15 yaşındayken sadece arkadaşlarımla gittiğim ayvalık-akçay dolaylarındaki tatilim

0|0
    0|0
  • Balıklama bir atlayış yapmıştım shortumu iyi bağlayamamışım (neden bilmiyorum :p ) ii güzel bir şekilde uzun uzun yüzdüm daha sonra plaja çıkarken meltem rüzgarı hafif hafif esiyordu. Ama bir gariplik vardı rüzgarı hissetmemem gereken yerlerde hissediyordum. :) merdiveni tek tek çıkarken bana bakan kişi sayısı artıyordu derken başımı aşağıya eğmekle tekrar denize atlamam bir oldu :) O utançla 1 mil ilerdeki plajdan çıktım :) burdan itiraf ederim :) En ilginci buydu... Anadüşünce :Siz siz olun shortunuzu bağlamayı unutacak davranışlardan uzak olun! :)

1|0
    0|0
Yükleniyor...