Selçuk İnan'ın formsuzluğunun nedeni "aşk hayatıymış" ne düşünüyorsunuz?

londradaki sevgilisi tüm sebep buymuş o zaman defol git aşkını yaşa ingilterede

0|0
2|24

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 24

• Yok daha memeler.. =/

1|0
    0|0
  • allah onu nasıl bılıyorsa oyle yapsın, bak bendekı sekcuk askını bıle yedı :) selcuk yedege cekılsın hem suslu bacım hemde cımbom bı rahat nefes alsın artık:)

0|0
    0|0
    • sen bide 1 hafta öncesine kadar selçuğa sahip çıkıyordun adam bitik koşmuyor pres yapmıyor ara pas atamıyor parayı aldı yiyor sevgilisiyle

• topa kız gıbı vuruyor vur suna dırege dırek yıkılsın yahu:S

• sabri ' yi alin takima bak nasil adam ediyor hepsine adam yuregiyle oynuyr ayagiyla. oynamayi unuyr bazn ama olsn Sabri candir en zazindan veyselden iydor

0|0
    0|0
  • Sen de buna inandın mı?

Klasik, başarısızlık durumunda ortaya çıkan akbabaların götten uydurması..

0|1
    0|0
  • kuru bir iftira adam doğru yerde oynatılmıyo diye bu kadar vasat asıl yerinde oynamadığı için ben Fenerbahçelim gs de bu kadar sağlam karekterli oyuncu hiç görmedim inşallah gider biz de frikiklerinden kurtuluruz teknik direktör yüzünden selçuk inan oldu bizim selçuk şahin

0|0
    0|0
  • Oynayaman gelin yerim dar dermiş :/

1|1
    0|0
  • çoğumuzun ömrü boyunca göremeyeceği paraları bir senede kazanıyor bu adamlar. ben açıkçası böyle ergence sebeplerden form düşüklüğünü anlayamıyorum.

0|0
    0|0
  • Fatih Terim'dir tek sebebi.

0|0
    0|0
  • mazerete gerek yok. Asker olmadan general olmaya çalıştı. Nereye kadar gider onu bilemem ama taraftarın sabrı kalmadı

0|0
    0|0
  • Ben onun yerinde olsam yataklara düşerdim! 😫😩

1|0
    0|0
  • Doktorlar sigarayı bırakmazsam futbol oynayamayacağımı söyledirler, bende futbolu 1969 yılında ise kadınları ve alkolü bırakmaya karar verdim diye cevap vermiş George Best Selçukta ya aşk hayatına son vermeli ya da futbolu bırakmalı !

0|0
    0|0
  • Böyle bahane mi olur minskim ya. profesyonel ligdesin. taraftarı bile sallamiycan.

0|0
    0|0
  • İşte bu futbol cahilleri yüzünden galatasaray bu durumda.

0|0
    0|0
  • Sende buna inandın öyle mi?

0|0
    0|0
  • Ben teknik direktör olsam Selçuğu kadroya almazdım aşırı düştü formu aşk ile işini karıştırma arkadaş

0|0
    0|0
  • Götü Kalktı bunun bide bunu Alex le kiyaslarlardi Alex gibi bir oyuncu Gelmz bir daha Türkiye ye Beşiktaşlı olarak Alexin yeri Doldurulamaz

0|0
    0|0
  • verin bize fazla size selcuk inan bizde size selcuk sahini verelim :)

0|0
    0|0
  • selçuk inan görev adamı. ama sneyder geldikten sonra görevini o üstlenmeye çalışıyor gibi. adama bir kere bile frikik kullandırmadılar

0|0
    0|0
  • Bahaneye bak ya ossurgan gote kuru fasulye bahane :))

1|0
    0|0
  • Arda turana da oyle diyolardi adam avrupada destan yaziyo. d

0|0
    0|0
  • bence gayet formda kim ne bekliyordu ki?

0|0
    0|0
  • Noldu Balıkesirin acısını çocuktan mı çıkartıyosunuz?

0|0
    0|0
  • yalan. mevkisinden aldılar adamı o yuzden

0|0
    0|0
  • Sade Selçuk neyse, birkaçı hariç takımın alayı formsuz.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• O takımda Muslera olmasa diğerleri ne yapar Allah bilir. Takımın tamamı aşk acısı çekiyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...