Squats yapmak istiyorum ama?

Instagramda squat yapmış güzel fizikli kızları gördükçe gaza geldim. Şimdi benim boyum 176 kilom da 74. İlk önce şu fazlalıkları verip mi squat yapayım yoksa şimdiden başlayayım mı? Aynı zamanda kilo da vermek istiyorum koşuyla. Nasıl yapayım bilenler yardımcı olsun

0|0
210

En İyi Erkek Görüşü

• İlk önce kiloları vermen lazım çok ağırsın.

1|0
    0|0
    • Seviyorum böyle samimi insanları :)

• O bacaklara squatla o yük binerse sıkıntı yaratır. Boğazı tutacaksın gizli :)

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 9

• İkisi bir arada olur, bir gün squat lunge bir gün koşu. Böylece kaslar daha hızlı yeniden yapılandırmaya girecek. Bu arada ben 172 yim en son 64 kiloydum, yani kilo vermen şart. Diyet açısından, etten korkma, yumurtadan sütten korkma, yağdan undan hamurdan kork. Tabi karbonhidrat da şart, yağ da ama hepsinin faydalı olanlarını tüketmelisin. İstersen squat ve lunge yaparken şınav ve mekik de çekebilirsin, böylece daha çok böylgeyi çalıştırıp daha çok kalori yakarsın. İstersen önce bir kardiyolojiye gidip kontrol yaptır, böyle direk başlarsan bir sağlık sorunu çıkabilir. Kolay gelsin :) .

0|0
    0|0
  • Sen boyla var taş olursun başımıza taş yağar aman :D hemen başla kilo vermeyi bekleme

1|0
    0|0
  • 2.5 yıldır body yapıyorum squat yapan insan zihniyetini anlamıyorum hem boya hemde kaslara tamamen zararı olan bir hareket profesyonel olan insan yapmıyor zaten bence önce kilo ver yağ yak daha sonra sıkılaştırırsın

0|0
    0|0
  • spor konusunda uzmanım sana istediğin kadar bilgi veririm yardımcı olurum ama burdan yorumla olmuyor inan özeldem mesaj at yardımcı olayım

0|0
    0|0
  • Düzenli bir program hazırlayın içerisinde squat ta olsun hem kilo verin hemde istediğiniz vücuda kavuşun

0|0
    0|0
  • saglam bir diyet göbek varsa mekik hareketleri netten araştırabilirsin ve gidecegin salonda yarımcı olurlar ayrıca sporla aynı zamanda diyet yapabilirsin iyi günler

0|0
    0|0
    • diğerlerini dinleme zaten Squats ile yakacagın kalori ve diyet ve mekik artı yürüyüşte katabilirsin buna 30 dk tempolu koşuş haftada 3 gün yapabilirsin spora gidecegin günlere göre ayarlıyabilirsin

• Duzenli olarak kosuya basla sabah veya aksam.. Kondisyon elde et biraz sonrasinda ne yapmak istiyosan ona baslarsin

0|0
    0|0
  • 55 squat 1,5 saatlik yürüyüşe eş diyorlar.. Bence simdiden başla.

0|0
    0|0
  • spor yaparak diyet yapıcaksın, yani hem dengeli beslenerek kilo vericeksin hemde spor yaparak vucut hatlarını belirginleştiriceksin, boy olarka baya iyisin vucut yaptınmı cok dikkat çekersin, sadece squat değil squar-mekik-plank ve şınav de yapıcaksın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Normal antremanlara başla squat spordan ayrı yapılan bişey değil zaten kombine hareketlerdir bacak kalça hareketleri. Isın koş kalça şekillendirmek istiyorsan squat arka tekme ve komando olarak kombinlemelisin kiloyu sporsuz verirsen sarkarsın oyüzden kilo vermeden başla derim

0|0
    0|0
  • Squat antremanin bir parcasidir zaten. Hem sikilasip hem incelmek icin pilates yapabilirsin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...