Bana mesaj atmıyor n'apmalıyım

Dün akşam biraz kızdırdım sanırsam sabahdan beri teli kapalıydı dün aksam mesaj attıkdan çok sonra uyumuyrm dedi ne düşünüyorsn die sordğmda ise cwp wermedi sabah bakdm teli kapalı aramışşn dedi bi tek 2 tane mesaj atmama rağmen cwp wermedi ? daha mesaj atmıyorum .

0|0
6|5

En İyi Erkek Görüşü

• bence biraz bekleyin zamana birakinda adamin hararet yapmis iste, aradan biraz zaman gectikten sonra ara ama sakin mesaj niye atmadin diye sorma bunun aciklamasi cok uzun sen sadece sorma halini hatrini sor onu sevdigini ozledigini bekledigini soyle sonra vedalas uzatma kapat adami sakin konusurken yargilar gibi olma

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• mesaj atıcağına ara

0|0
    0|0
  • sorun yapma o mesaj atmıyorsa ahada ben atıyorum sana:))

0|0
    0|0
    • Saol yaa bu huyundan azıcık onada wer olur mu

• Kimseye inanmak istemiorm

• inanma canım

• Mesaj atmaya devam et gönlünü al sevgilim yapma böyle falan filan illaki cevap verecek

0|0
    0|0
    • Telefonu kapalı kaç haftadr bi ağzıma etmediği kaldı süründürcem diie yetr bırakdm artk

• kanka tamam sen haklısın ayrılmakla :D

• arada sewgi olmasa

• Atmazsan oda atmaz, 1-2 gün boyunca mesaj atma sonra atarsan büyük ihtimal karşılık verecektir. :)

0|0
    0|0
    • Ama soğur bnden

• Atarsan kıçını kaldırırsın haberin olsun en ufak bir şeyde böyle sana kıçını döner yalvarttırır artiste baksana mesajına cevap vermiyormuş. :) Dediğim gibi 2 gün atma sonra atarsın.

• Pki

Kızlar Ne Diyor 6

• bendeee muzdaripim bu sorundan yaaa bi çözüm varsa bana da söleyinnn

0|0
    0|0
    • Ne yapıcam telide kapalı

• ara bak

• aramıcam ya o ilgisz :( beni aramıosa bgn zaten bn bida aramıcam

• mesj at veyada ara yap birşy ve sorunu ögreen

0|0
    0|0
    • Telinifr kapatmş

• bunun sorunu çok basit resmen snin burnunu sürtme istiyor madem cevap vermiyo bırakda birz da o merk etsn!

• kızgınlığı geçsin biraz bekle bence.Sonra mesaj atarsın.Şimdi sıkboğaz edersen daha çok sinirlenir.

0|0
    0|0
  • mesaj atma birazda sen soğumaz falanda bu sever o üstüne düşer.

0|0
    0|0
  • bu tür durumlar bnce telde cözlmüo böle bi sorun oldnda atliorum otobse gdiorum yanına tutuorum cenesnde sorunun ne senin diorum :) snra öpüşüoz barışiozz

0|0
    0|0
    • eee gitmem imkansız şuan yok burda

• nerdekii :O benimkde uzak trenle 1 saat ama oyzdn gdiom :)

• ne yaptın ki?

0|0
    0|0
    • Denize gitmk istedi tamam dedm ama deniz anasından korkuorm dedm way istemion bahane ediorsn die kızdı.

• büyütülecek bir durum yokmuş. çok üsteleme bence sen mesaj atmışsın aramışsın. sıra onda. unutma kaçan kovalanır ;)

Yükleniyor...