Arkadaslar spor yapicam ama yuruyuse vaktim yok?

Arkadaslar spor yapicamda ama yuruyuse vaktim yok evde yuruyus yerini tutucak en guzel sporlar hangisidir? diyette yapicam

0|0
2|17

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 16

• bisiklete binsen yarım saat sana yeter..

0|0
    0|0
    • Yuruyuse bile zamanimyok

• Kardesim ise gitmiyorum?

• işe gitmiyorsan niye zamanın yok? kardeşim benimle takılsan sen internete girmeye zamanın olmaz spor salonunda sabahlardık senle sen ne diyorsun? zaten hayalimde spor salonu işletme fikri var.. dua et olsun o iş..

• fitnees salonuna kayıt ol bir program al zaten o parayı bayıldıktan sonra vaktın olmasada paraya kıyamaz gidersin :D

0|0
    0|0
  • Evde mekik çalışabilirsin. Onun dışında plates topuyla çalışmalar yapabilirsin. Evde dumbeller ile de bazı hareketleri yapabilirsin , bu da senin kondisyon çalışmanı arttırmış olur :)

0|0
    0|0
    • Tesekkurler :)

• Rica ederim bunun dışında crunch, plank hareketlerini de yapabilirsin , kesinlikle işine yarayacağına inanıyorum. Fakat sporun dışında beslenmeni de sıkı tutarsan çok daha iyi gelişme sergileyebilirsin :)

• Dışarı çıkıcak vaktim yok deme vardır vardır :) sporu tam olrak ne için yapmak istiyorsun boy kilo kaç en çok nerenden şikayetçisin

0|0
    0|0
    • Boyum 1.68 kilom 54

• Boy ve kilo oranın iyimiş evde squat egzersizleri yapabilirsin bacak ve popo sıkı olur. Bel ve göbek tarafın için mekik çekmelisin fakat ağır ağır çekicen unutma.
      İp atlayabilirsen de çok faydalı olur

• vaktin yoksa gidip geldiğin yerlere tempolu git spor giyin yanında havlu gezdir terlersin filan oda bir spor olur

0|0
    0|0
  • Mekik vs

0|0
    0|0
  • evet spin bike al 20 dk yap hergün yeter

0|0
    0|0
  • Yürüme bandıııı

0|0
    0|0
  • Yürüyüş yapacağın sürede evde spor yapacağına o sürede yürüyüş yapsana

0|0
    0|0
  • Spor hocasıyım ekle yardımcı olayım https://www.facebook.com/okaner00

0|0
    0|0
  • Koşu bandı ve MP3 player tamamdir

0|0
    0|0
  • evde yapacağın spor, dışarıda yürürken geçireceğin zamandan daha fazla zaman harcarsın.

0|0
    0|0
    • Ama sorun orda disari cikamiyorum

• cümle boktan olmuş tekrar yazıyorum: evde spor yaparken harcayacağın zaman, dışarıda yürürken harcayacağın zamandan daha fazladır.

• dışarı çıkamıyorsan o zaman durum değişir... evde dışarıdaki gibi yürüyemezsin, daha basit hareketlerle daha fazla efor sarf etmeni sağlayacak hareketler bulmalısın... zamanım olsa yazardım onları...

• Diyet ile evde squat mekik felan yapabilirsin.. ip atlarsın

0|0
    0|0
  • ip atla

1|0
    0|0
  • eve bisiklet al imkanın varsa hem en iyi kalori yakıcı aletlerden biri hemde alt vucut şekle giriyor

0|0
    0|0
  • amacın zayıflamakmı hacim kazanmakmı yağ yakmakmı?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Haftada 3 gün 10 dakika koşup 20 dk yürüyorum hoş bence

0|0
    0|0
  • Evde pilates yapmanin baya etkisi oluyor disari çıkmamak bahane değil yani.

0|0
    0|0
Yükleniyor...