Kapat

Ön muhasebedeyi yapabilir miyim?

arkadaşlar ben bilgisayar mezunuyum üniversiteye gidicem iş arıyordum buldum fakat ön muhasebe için istiyorlarmış yapabilir miyim? zor mu yani bilgisayardan anlıyorum ama

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• boşver sen muhasebeyi üniversitene devam et...

0|0
    0|0
    • üniversiteye gidicem zaten sıkıldım evde onun için dedim

• iyi işte o zaman gidip muhasebe yapacağına sınavlara çalış daha iyi yer tuttur yok zaten sınava girdim kazandım bu yıl başlayacağım diyorsan şurada 2 aylık yaz tatilinde kendini muhasebeyle yıprattığına değmez güzelce kafanı dinle,tatile çık bu günlerinin kıymetini bil okul açılıncada kaydını yaptırıp başlarsın

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 3

• Ön muhasebe kolaydır herkes yapıyor. Hesap kitap tutucan bide fatura irsaliye kesicen hepsi bu :) Bende ön muhasebe tutuyorum şuanda misal.

0|0
    0|0
    • bilgisayarda mı tutucam o hesap kitabı? daha önce yapmadığım için bilmiyorum

• Defter kağıtla daha rahat tutarım diyosan sen defterle tut. Gidince öğrenirsin zor değil fazla da merak etmene gerek yok.

• yaparsın, lise mezunu bile yapar, ama devamlı yapılacak bi iş değil bence

0|0
    0|0
  • ben makine bitirmeme rağmen ön muhasebe işi yaptıysam sen hayli hayli yaparsın.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Hayır , o biraz farklı. Muhasebe bilgin olmalı biraz . Bunun için bir iki ay kursa gitsen öğrenirdin kolay fakat şu an zorlanırsın

0|0
    0|0
  • ben liseden muhasebe mezunuyum zor birşey yok dikkat isteyen iş ama alacaklarını sanmam seni üniye gidicem demişsin zaten ön muhasebenin amacı adam yetiştirmek şirkete yararlı olup yükselmek orada sana işi öğretip bırakmazlar sanmıyorum.

0|0
    0|0
  • Ön muhasebe basit, genel muhasebe zor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...