Laf atanlar hakkında ne düşünüyorsunuz?

ben hiç benimseyemedim bu laf atmanın mantığınıda çözemdim zaten.ne anlıyorlar şöyle böyle demekten.bayanlar laf atılınca ne yaparsınız ne düşünürsünüz. bikeresinde denemek için laf attım ve işin kötü yanı kızlar pas verdi bukez utandım konuşamadım.ben laf atınca kendimi kötü hissediyorum.

Güncellemeler:
sonra kız beni rezil etti vay gurura bak hem laf atıyor pas verince konuşmuyor dedi :)) unutmuşum ekliyeyim dedim.

0|0
22|15

En İyi Kız Görüşü

• erkek adam laf atmaz bayana !

0|2
    2|1

Kızlar Ne Diyor 21

• Bu devirde kızlar laf atıyo bea :D

0|1
    0|0
    • laf atacağım kızı bilirsem sorun olmayacak galiba ama ne söylesem onu bilemiyorum :)

• cevap vermiyorum yoluma devam ediyorum.konuşur konuşur susar.

0|1
    0|0
  • hayattan soğutuyolar benı.donup cantamı kafasına gecıresım gelıyor.bu sene bır kez denıze gırdım onda da sabah erken kalktım sakınce yuzeyım dıye kumsala gıttım ustumu cıkartıyorum tshırt yuzumde bır ses 'meme var burda' boyle laf atarsan anca ruyanda gorursun sozum meclısten dısarı tabı sen nazık atmıssındır ama sempatık olmalı ve rahatsız edıcı olmamalısın

0|1
    0|0
  • nefret ediyorum. karşıdan gelirken bakıyorum laf atacak gibi duruyorsa yolumu değiştiriyorum . yaptığı ahlaksızlıkla kalıyor bence.

0|1
    0|0
  • umrumda olmuyor

0|1
    0|1
  • kendi çaplarında dikkat çekmeye calısıyolar rahatsız edici bişey tabi

0|1
    0|0
  • Ben onlara okuz diyorum.beyinsiz bir okuz olduklarini 50-55 yaslarinda ki bir "amcanin" bana laf atmasiyla anladim. Hadi gencleri anladikta babamdanda buyuksun be insanoglu. Ben bu okuze yasindan da mi utanmiyosun dedigimde yasimda ne varmis ki sekerim dedi. Iste o gun bugun anladim ki beyin bedava.

0|0
    0|0
  • Kör-sagır-dilsiz oldugum an-lardan biri.

Aferim kıza :)

0|2
    0|0
    • bir deneme yapayım diye saçma bişey söylemiştim.nerden bileyip kızlar hep sinir olur sanıyordum kız döndü beni bekledi konuşmak istedi yüzüne bakamadım :)))) arkamdan grura bak dedi

• :)) kız bana kızmadı hoşuna gidiyormuş şanslıyım sen olsan bende kaçardım heralde

• Tiksiniyorum.

0|0
    0|0
  • genel olarak sapıklıktan başka birşey değil. bastırılmış cinsel duyguların bi anda dışa vurumu.. ha ama bazen orjinal laflar atanlarda oluyor. hayatımda o ana kadar hiç kimseden duymamıştım :D "fazla ortalarda gezme fıstık ezmesi olursun" insan durup bi düşünüo ne dedi die. laf atacaksanızda insanları böyle düşündürecek zekice bişiler diin

0|0
    0|0
  • genelde umursamam ama sinir tepemdeyse basarım küfrüü. :D

0|1
    0|0
  • off öküzün biri beni çok utandırmıştı bikere hiç hoş değil

0|1
    0|0
  • he.

0|0
    0|1
  • Erkeklerin kendi egolarını kadının vücudu üzerinden tatmin etme yöntemi.

Karşıdaki insanı rahatsiz edip undan haz duymak ne kadar normal olabilir ki?

0|0
    0|0
  • ohooo şimdi kızlar bile laf atıyo işin kötü yanı hemcinslerine bile atıyolar reziller :D

0|0
    0|0
  • halk arasına karışmakta zorluk çeken tiplerin, kendilerini belli etme çabaları olduğunu düşünüyorum..

0|0
    0|0
  • yalarimm diye laf atan oldu

0|1
    0|0
  • salakça bişey

0|0
    0|0
  • şerefsiz olduklarını.

0|0
    0|0
  • kendılerını küçük düşürmekten baska bişey yapmıyolar.

0|0
    0|0
  • hic..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Erkek adam laf atar mı ya ? Hangi delikanlı sokakta geçene laf atar. annesi babası olmayanlar atar diye düşünüyorum. Tabi sizin kız kardeşiniz yok değil mi ama aynısını ona yapsalar nedense cengaver kesilip erkek olursunuz.

0|0
    0|0
  • öyle adamlar kendi kızlarını eşlerini sokağa çıkartmazlar ortalık kötü diye.ama bilmiyorlar ki ortamı pisletenler kendileri laf atanlara acı geç arkadaşım gerisini boşver.

1|1
    0|0
  • hiç denemedim tarzım değil laf atma davası :)

0|1
    0|0
  • valla hayvanca laf atmak var bi de bunun tatlı yollusu var. çok kızla tanıştım öyle

0|1
    0|0
  • Ayakkabına keçe parmağına yüzük boynuna kolye olam anam diyom ben

0|0
    0|0
  • bir keresinde doğal gaz borusuyla vurmuştum bi kaç kere birine bir bayan hoca'ya laf atmışlardı 7 dikişim var halen bacağımda ama onun kafasında kaç dikiş var sormadım kardeş...

polis 241 tl ceza veriyor şikayet edince ...

0|0
    0|0
  • ben atıyorum ama kızların duyacağı şekilde değil benimkiler bence gayet masumca bugün söylediğin laflar mesela '' mecnunum leylamı gördüm,afrodit görse özür diler,taş görse 2ye yarılır gibi

0|0
    0|0
  • Allah belaların vermesin mi hepsinin şu anda.. .s

0|0
    0|0
  • kızların laf atması daha berbat kardeşim bide onu gör sen

0|0
    0|0
  • Dengesiz pis insanlar.

0|0
    0|0
  • Gerizekalı beyinlerin kendini gösterme çabası da denilebilir.

0|0
    0|0
  • Neden laf atıyorsun pislik herif!

0|0
    0|0
  • Kaşar deyıp geceıyorum. ;)

0|0
    0|0
  • Tabi kimse sana laf atmıyor diye kıskan, çirkef.

0|0
    0|0
  • Hangi kızlar onlar

0|0
    0|0
Yükleniyor...