Or-gi adının yanlış anlaşılacağını düşünen Ordu valisi hakkındaki düşünceleriniz?

Or-gi adının yanlış anlaşılacağını düşünen Ordu valisi hakkındaki düşünceleriniz?

Soruya konu haber bu. ben de ilk duyduğumda yanlış anlaşılacağını düşünmüştür. şu halde;

1- ben gelecekte vali olabilir miyim?

2- orgy'e bakışınız nedir?

3- or-gi airport ismini desteklemek için 1 milyon imzadan biri de sen olur musun?

4- son olarak, sorunun başlığını da sorayım bari.

link

Güncellemeler:
lahn, bir soruya 3 cevap mı olur ?

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• orji zaten okunusu.rahat olsun sayın valim.

1- gelecekte vali olabilirsin.

2-orgy gibisi yok. heyecan dorukta, eglenceli bir paylasım ortamı. Emege saygı beyler

3-imza atmayı bilmiyorum pardon.

4-ordu valisine saygımız sonsuz. Milli manevi toplumsal geleneksel türk annenevi kurallarına karşı hassasiyet gostermiş ve orgy 'siz bir toplum için canla başla mücadele etmiş bir insandır.

1|1
    0|0
    • ecnebice şeyleri biz Türkçe okuruz:)

• chicago yazılan ecnebiceyi niye türkcede Şikago diye yazıyor ve soyeluyoruz? Cunku onlar da şikagod iyorlar.

Orgy yazılan ecnebiceyi de yine onların soyledigi gibi orji olarak okuruz.

Mesela original kelimesini orjinal diye kullanmıyor muyuz?

orgy'yi de okundugu gibi orji diye kullanırız türkcede...sorun yok havalimanı hayırlı olsun sayın valim

:)))))

Kızlar Ne Diyor 1

• Adamın kendi fantazilerinden birine taktığı bir isim olsa gerek :P

Google'a or-gi diye yazdım, orgy diye yazdım bir sonuç bulamadım..

Adama oral seksi çağrıştırdı diye tahmin ediyorum :P

0|1
    0|0
    • bence vali ekip çalışmasına yatkın değil:)

• aslında link'te hürriyet gazetesi de anlamını vermiş ama link soruda pek görünmüyor... i'm so sorry

• Evet link acılmıyor :) sorun değil :)

Erkekler Ne Diyor 1

• 1)istesen atom mühendisi bile olabilirdin

2)orgy'e bakış açım çok olumlu.Bir kere sistemi verim açısından incelersek.Çok kısa sürelerde maksimum faydayı sağlayabiliyoruz.

3)imzaladım gitti

4)Or-gi şahane isimmiş ya Dünyanın her yerinden turist yağardı kesin.gerici zihniyete karşıyım.Atalım at gözlüklerimizi.Orgyli ,pardon or-gili günlere koşalım.

0|1
    0|0
Yükleniyor...