Spor salonunda sadece incelip kas yapmamak istiyorum ne yapmalıyım?

özellikle bacak ve kollarda kası istemiyorum. Popo ve karın kası yapmak istiyorum hafiften geri kalan yerlerim için incelmek istiyorum ne yapmalıyım ne yaparsam öyle kas olur?

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• kanka kung fu ya git bence :) kerata ögren sen :)

0|0
    0|0
    • :D yine mi sen kung fu falan atarlı insanım yaramaz bana

• hatırladım ya bomba falan şey yapıyordu öleceğini sanıyordu. D

• o degil bu ya :) aç izle :)

Erkekler Ne Diyor 9

• Bunu bize değil spor hocana danış. Mutlaka bir vücut analizi yapacaktır sana. Ona göre de bir program yazar zaten.

1|0
    0|0
  • kardiyo egzersizleri yapman lazım koşu bisiklet tarzı şeyler popo bel için plank egzersizleri internetten bunlara bakabilirsin.

1|0
    0|0
  • tabii hocalar senin istedigin bölgeleri çalıştırtıyorr çalışmak senin elinde

1|0
    0|0
  • fitness denen yöntemi uygulayacaksın

1|0
    0|0
    • fitness da kasa neden oluyor

• peki neden google'a fitness body female yazınca kaslı kadınlar çıkıyor? :D

• google her gördüğüne inanma git fitness ın anlamına bak a. q

• sadece cardiyo yap ozaman ve spor salonundaki hocalarla konuş onlar sana program yazar

1|0
    0|0
  • fitness yapınca googlea yazdığında çıkan kadınlar gibi olmazsın :D o kadınlar haftanın 6 günü senin tahmin edemeyeceğin ağırlıklar kaldırıyor.. Ve çoğu dışardan testosteron desteği alıyor merak etme

0|0
    0|0
  • Çok sey istiyorsun sen ya bakıyorum ya

0|0
    0|0
  • boks ya da kick box yap

0|0
    0|0
  • Kardiyo yap ve çok az hafif ağırlıklarla çalış kas yapmzsn ve zaten kızlarn kas oranı az olduğu ve hormonlar bu konuda az salgıladığı icin kızların kas yaoma oranı az...

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Gittiğin yerde buna yardımcı olacak hocalar vardır zaten ona göre hareketlerle, diyetlerle istediğin fiziğe sahip olmana yardımcı olurlar.

1|0
    0|0
  • hidrolik fitness

0|0
    0|0
Yükleniyor...