Yazın ortasında üşüyorum, neyim var?

Yazın ortasında özellikle bugün sürekli sürekli çok üşüyorum. Özellikle kollarım ve ayaklarım. Ve dikkat ettim 3-4 kezdir saçımı yıkadığımda annem piştiği halde ben donuyorum ama sabahları geçiyor.

Şimdiyse bu durum bugün sık görülmeye başladı. Hasta mıyım? Hastaysam neyim var? Çok da hastalanmaya sebep olabilecek şeyler yapmıyorum.

0|0
5|16

En İyi Erkek Görüşü

• Valla çorap eksik etme derim ben...

El ve ayaklarda görülen üşümenin sebeplerinden biri de "feritin" eksikliğidir.

Normal kan ölçümlerinde çıkmaz bu değer, özel olarak bakılması gerekir.

Ayrıca üşüme sebeplerinden biride ateşinin çıkmasıdır. Eğer ateşin çıkıyorsa yansan da üşüdüğünü hissedersin.

Öyle büyütülecek bir durum yok yani..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Son günlerde denzie girdin yada güneşte cok kaldıysan bir süre sonra etkisi cıkabiliyor

0|0
    0|0
  • Hastalanıyosun. Kırgınlık kaslarda ağrı varmı?

0|0
    0|0
  • kanda demir eksikliği, romatizma veya bel fıtığı olabilir. kan tahlilinde demir ve romatizmaya bakılacakbir şey çıkmazsa bel MRı çektirmen lazım. Sabahları görüldüğü için romatizma olasılığı daha büyük.

0|0
    0|0
  • doktora gitmeyi dene bence onlar sana bzden daha iyi yardmcı olacklrdr..

0|0
    0|0
  • Kansızlık olabilir... Bir doktora görün buradan birşey çıkmaz ;)

0|0
    0|0
  • galiba üşütmüşsün ve ateşin var.ateşi yüksek olan insan herkes yanarken donar.kan değerlerin de zayıf olabilir kızsal durumlardan dolayı.vede sanırım yeteri kadar iyi beslenmiyorsun.sabahları bal ye üşümeyi tamamen keser

0|0
    0|0
  • seks yapman gerekli.

0|0
    2|1
  • Sürekli klima çalışan bir ortamdaysanız direk soğuk hava üstünüze gelmese bile etkileyebilir, diğer türlü kansızlık yada kan şekeri düşüklüğü aklıma gelenlerden.

0|0
    0|0
  • öncelikle ateşine bakmanı tavsiye ederim,enfeksiyonun olabilir.ateşin normalse kan sayımı yaptırmanı önerebilirim.anemik te olabilirsin...

0|0
    0|0
  • bu yazın yeni hastalığı yayılır ice gene ilaçlar aşılar gene

Yaz gribi evrim geçirmişte türkiyede şu kadar vaka varmış çok bulaşıcıymışta doktor derse sana bişe yapma geçer denek olarak kullanmasınlar seni

0|0
    0|0
  • kan değerlerin düşük olabilir... bi ölçtür bence...

0|0
    0|0
  • Anemi - Kansızlık olabilir.

0|0
    0|0
  • umarım bi problem yoktur. sen bi doktora git en iyisi

0|0
    0|0
  • 1 - kansızlık

2- yaz gribi

olabilir... doktora kaç:))

0|0
    0|0
  • Kan sekerin düşmüs olabilir , yeteri kadar besleniyormusun ?. Günese cıktıysan carpmıs olabilir

0|0
    0|0
    • diyabet mi yoksa?

• kan sekeri diyabet olunca düsmez. Uzun süre yemek yemediysen düser ve vücut atp üretmediği icin üsür.

• 3 saat önce yedim en son

Kızlar Ne Diyor 5

• Zehirlenmiş olabilirsin.

0|0
    0|0
  • ailende şeker varmı.. tahminen bu diyabetlilerde görülür veya hormonlarında sorun vardır yada vitamin eksikliğiii...

0|0
    0|0
  • üşütmüssün canım ceryandada kalmış olabilirsin o yüzden sıtma gelmiş sana tahminimce daha kötü bişey yoktur sen yinede bir doktora git ama geçmiş olsun canım

0|0
    0|0
  • gecms olsun kansızlık olabılır

0|0
    0|0
  • gunes çarpması olabılır sıtma fılan tutuyorsa eger doktora gorun ıstersen

0|0
    0|0
Yükleniyor...