Arkadaşlar sence arkadaşım body yapsın mı yapmasın mı ve boyu uzar mı?

iyi geceler ben barış can Alperen adlı arkadaşımın bir sorusunu iletmek istiyorum yaşı 16 boyu 171 kilosu normal.

iki sorusu var
1. boyu daha uzar mı?
2. body yapmaya başlasa boy uzamama riski nedir?

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• yapsada 1.75 olur yapmasada 1.75 olur yapsın yani öylede kalabilir ama basket ve yüzmeyle desteklerse kalisiyumda alır ise genetiğide müsait ise 1.80 civarı olabilir

0|0
    0|0
    • bunları nasıl yapabilir peki bende 175 im ama boyumdan memnun değilim arkadaşlarım hep 185 filan deli oluyorum bu duruma

• genetiğine bağlı sporunu yap sen beslenmene özen göster gerisi allaha kalmş

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• 1. Boyu uzar
    2. Halter altine girip bacaklara çok baskı uygulamasın sıkıntı olmaz diğer türlü.

0|0
    0|0
  • Baba yasi 16 niye body yapıyor fufbol basketbol boks aktif spor daha mantıklı

0|0
    0|0
    • kas istiyor ben eski kick bokscuyum boksla yapılan kas daha sağlıklı diyorum halter işi var bodyde ister istemez kas gelişsede durduğu yerden şişiyor diyorum anlamıyor sor ordan cevaplasınlar dedi bende işte cevapları ss leyip atcam ona :)

• Yani çok mantiksiz 16 yasinda 4-5 . programlari çıkaramayacağını bimeli ayrica hicada zorlamayacak manasız

Yükleniyor...