Erkekler kız olsaydınız , bayanlar erkek olsaydınız nasıl davranırdınız ilişkilerde ve günlük yaşantınızda?

Erkekler kız olsaydız , bayanlar erkek olsaydınız nasıl davranırdınız ilişkilerde ve günlük yaşantınızda? :)

Güncellemeler:
Haydi cevaplar .. :)

0|0
7|5

En İyi Erkek Görüşü

• kız olsaydım herkese verirdim :)) hahahaa

0|0
    0|0
    • gosterip vermemek daha iyi olurdu , hahahhaha

• dur sende ben onlara gaz vermeye çalışıyorum herkese versinler nasiplenelim diye sen ne diyon :)))

Kızlar Ne Diyor 7

• erkek de olsam kişiliğim değişmezdi ben neysem oyum,cinsiyetim pek de bir fark yaratmaz.her zaman için kibar,tanımadığı insanlara karşı mesafeli ama tanığı kişilere karşı samimi,değer verdiği insanları koruyan,patavatsız aşırı açık sözlü ve biraz da kıskanç.erkek de olsaydım tam olarak böyle olurdum.

0|0
    0|0
  • küfür eden, her güzelin peşinde koşan , odun birisi olmazdım :) ne kadar önemlidir bazı kızlar için bilemezsiniz kibar bi erkek. mesela arkadaşlarla yemeğe gidiyoruz , bizim çok kibar erkek arkadaşlarımız oturuyor biz sandalye istiyoruz . sonra ben seneden hoşlanıyordum!diyor ve reddediliyor. oldu canm :)

0|0
    0|0
  • erkek olsam nerde sabah orda akşam takılırdım evden kaçardım başka bi şehre giderdim yaz akşamları sokakta parkta sabahlardım :D :D

0|0
    0|0
  • ben her şekilde kendim ibi davranırdım, neysem oyum hesabı seven beni böyle kabul edip sever işte o kadarr!

0|0
    0|0
  • Cok maco bisey olurdum.. :D

Kesin baya bi kizin canini yakar, gercek sevdigimde ise.. ondan baskasini gözüm görmezdi.. kesin böyle olurdum yani :D

0|0
    0|0
  • uww fena bi soru erkek olsam gezmenin dibine wururdum.. + cok can yakardım..:d

0|0
    0|0
  • Ben şuan bildiklerimle erkek olayım yatmadığım kız kalmaz.Aslında kızları tavlamak yatağa atmak çok kolay şeyler sadece bazı erkekler gerekli taktikleri bilmiyor.Normalde bir kızda cinsel bir olaydan etkilenir ve tahrik olur bunun sonucu cinsel ilişki veya mast. isteği uyanır.Erkekler bu istek uyandığında bunu arkadaşlarına çok rahat anlatabilir.Erkektir yapar denir.Ama kızlar kolay kolay anlatamaz sanki hiç tahrik olmamış gibi davranır nedeni toplum baskısı ve toplumumuzda kadının yeridir.Ayrıca şuu belirtmeliyim ki bazı abaza erkekler kızların totosunu çok kaldırıyor.Ve sizin adınızı lekeliyor.Erkekelere potansiyel sapık gözüyle bakılmasına neden oluyorlar.Bence o abazacanları türünüzün sağlıklı devamı için içinizde eritmelisiniz.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Bir Klasik Liseden başlayan 25 30 yaşa kadar olan bir cümle : Oğlum ben kız olsam kesssin kaşar olrdum ha vallahi bak hayatıma bakardım ...

0|0
    0|0
  • şimdiki durumdan hiç bi farkı olmazdı, erkekler nasıl davranıyorsa kızlarda erkek olsaydı erkeklerin şimdi yaptıklarını yapardı aynısı erkekler için de geçerli

0|0
    0|0
  • böyle iyiyim

0|0
    0|0
  • Kişilikle cinsiyeti karıştırıyorsun gizlican. Çok farklı şeyler bunlar.

0|0
    0|0
    • aa gizlican diyen birisi bunu bir tek ben diyorum sanıyordum o.O

• İkiz olabiliriz belki. Buradan 3 sezonluk Türk dizisi konusu çıkar.

• sadece 3 sezon mu? bence daha fazlası da var...

Yükleniyor...