Hem farklı anlama diyor hem de yakın davranıyor. Sizce ona söylemeli miyim?

Merhaba hoşlandığım çocuğa ondan hoşlandığımı söylemiştim ancak farklı şehirlerde olduğumuz için kim olduğumu söylemedim önce onun tepkisini merak ettim. Bir kaç gündür canım, güzelim, prenses, kücük hanım, vs. kelimelerini kullanıyor... Hoş Günaydın mesajları ile uyandırıyor beni dün telefonla konuştuk ve normalde asla konuşmayacağını, onun konuşmasından farklı bir şey anlamamamı belki bir dosta, arkadaşa ihtiyacım olduğunu söyledi. Hem böyle diyor hem de farklı davranıyor hic mesaj hakkı yapmayan adam bugün konuşabilmemiz için mesaj hakkı yaptı. Beni merak ediyor ama ben onun niyetini öğrenmeden kendimi açıklamak istemiyorum. Sizce arkadaş mı olalım diyor yoksa daha ileriye gidebilir mi? Yani kendimi açığa verip te ortada kalmak istemiyorum ya benim olsun ya da hiç başlamasın sizce ne yapmalıyım? (Benim için yaş sorun değil, sen takılma dedi)

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• senınle olmak ıstıyor ama korkuyor reddedılmekten...bır erkek deger vermedıgı kımse ıcın vakıt kaybetmez...onu cesaretlendırmelisin...:))

0|0
    0|0
    • Ama benim kim olduğumu henüz bilmiyor bile. Ben yalnızca dış görünüşüm için bana yakın davranmasın diye kendimi saklamayı tercih ettim. Umarım dediğin gibi olur :)

• Çok arkadaş canlısısın ne güzel :D

• tesekur edrım sende oylesın :D :D arkadas canlısımıyım bılmem ama mutlu ınsan gormek benı mutlu edıyor :D

Erkekler Ne Diyor 1

• kesinlike gider

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bence biraz konuşuğ kendin anla niyetini ne istediğini ondan sonra düzgün bi şekilde anlaat :)

0|0
    0|0
    • Zaten anlattım yani ondan hoşlandığımı ve kendimi açıklamak için doğru zamanı beklediğimi biliyor. ama belki bir arkadaşa ihtiyacın vardır demesi beni bitirdi açıkcası

• İyi geldi bu yorumun :)

• Umarım faydalı oluur sevindim :)

• konuşarak onun niyetini anlayabilirsin biraz zaman ver bence

0|0
    0|0
    • Çok aceleci davranıyor kim olduğumu bu kadar merak etmese dediğin doğru

• belkide senin kim olduğunu bilmediği için böyle davranıyordur...

Yükleniyor...