Jiletli tarak kullanmış biri var mı?

link

bu bu resimdekinin aynısının başka bir rengini aldım.. internettede araştırma yaptım pek bi kimse hakkında yazı yazmamış. ben şimdi saçımın küçük bir kısmının ucundan bu tarakla taradım elimde kalan saçın kesilen bölgeleri kırılmış gibi oldu sanki, saç ortadan ayrılmış gibi oldu bir elmayı ortadan ikiye böler gibi, beyaz beyaz renkler çıktı ortaya.. acaba bunu kullanan biriin saçları ilerde zarar gördümü mesela kırıldımı? değiştimi? hangi yan etkileri var

0|0
6|5

En İyi Kız Görüşü

• aa o nebiçim bişey öyle. zararlı olabilir yakında bir kuaför varsa ona sor bence onlar bilir. Gerçi onların işine gelmeyeceği için sen bize gel biz keselim saçını derler:D

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

Kızlar Ne Diyor 5

• makasla kesildiğinde oluşan iz ve kalınlığı önlemek için bununla kesiliyo. uclarda kırık oluşturabılecegı dogru, sacı ınce olan makasla kestırsın ya da kessın, benım gibi saçı kalın ve sık olup makasla kesildiğinde iz kalacak olan da bununla kessin ya da kestırebbılır. acıkcası benim daha çok hosuma gidiyo jıletı tarak, uclarda daha sıvrı hatlar ortaya cıkarıyo daha hos duruyo

0|0
    0|0
  • jiletli taraklar cok zararlı saclar için.. önermiorm kesnlikle kırarak kesiyor sacı + hemen kırılmasına sebep oluyr..

0|0
    0|0
  • Kuaför bununla bir şeyler yapmıştı saçıma ama ne işe yaradığını hiç bilmiyorum :S

0|0
    0|0
  • ara makası kullanmaya üşenen kuaförlerin kullandığı bir alet. saç kırar, çıkardığı model çabuk bozulur sevmem.

0|0
    0|0
  • Ne gereği var.

0|0
    0|0
Yükleniyor...