Fenerbahçe Galatasarayı niye Kıskanıyor?

Arkadaslar fenerbahce iyi takim ama Galatasarayi cok kiskaniyor niye ne zaman gorsem hep gsye laf atiyor yani gs hic takmiyor amafener hep laf sokma pesinde ezme pesinde buda feneri kcuk dusuruyor.. Kim daha iyi derseniz ben dunya siralamasina bakarim herzaman ondada gs daha onde. vallahi fenerliyim ama adam gibi fenerliyim.

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• Bu arkadaş mevzuyu yanlış anlamış ve ergence fb li arkadaşlara laf sokuyor. Bunlar rekabetin tuzu biberi karşılıklı tezahurat marşlar sataşmalar olmalı bu durum eğlenceli yapar bunu iş abartılmadığı süre. Şunuda unutma fb'nin galatasaraydan avrupa başarısı konusunda eksiği var sadece amatör branşlara özellikle atletizme yaptığı yatırım ve finansal yapısı takdire şayan. ben bir gs taraftarı olarak arkadaş adına özür diliyorum. YAŞASIN EZELİ REKABET EBEDİ DOSTLUK
    "Ali İsmail için marşlar söylemiş onun adını haykırarak söylemiş bir taraftar kitlesine laf edimesine sessiz kalamam"

1|1
    0|0
    • sen aptalsinki sende bna laf sokuyosun hepiniz boylesiniz. dmek istedigim gsnin yorumlarimda hep dostca laflar varken fbnin tum yorumlarinda gs dusmanligi var.. seninde fenerli fake oldugunu anlamamis kadarda mal degiliz.

• Benim sana saygım sonsuz helal olsun ki sana inandığın takımın peşindesin ama sen farklı ben farklı şekilde iyiliğini istiorum evladımın en iyisi olmasını istediğim gibi istiorum hemde. Amacımız aynı yollarımz farklı ne olursa olsun Asil olan Galatasaraydır. Benim isyanım fenerliyim deyip bu soruyu soran kişiye

• Doğru diyorsun Aslolan Galatasaraydır.
      Selamlar.

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 6

• Hhaahah :D Ulan ne güldüm ya :D yahu özenti olan gs değilmi? biz kendi stadını yapamayan devletten geçinen bir takımı neden kıskanalım? Laf sokma çabaları her taraftarda var, en çokta gs taraftarında. Evet son senelerde Fener abarttı ama yinede söylediklerin çok saçma. Allah aşkına biraz samimi olun, biraz dürüst olun..

0|0
    0|0
  • Hayatta tartismaya giremeyecegin tek taraftar Fener taraftaridir. Cunku onlarin akillari hep fener masum ve iyi, diger takimlar hele ki GALATASARAY hep ezik gozukuyor gozlerinde. Bilmiyorlar ki başarıyi cok elde eden takimlarin daima konusuldugunu.. O yuzdem şikecilerle diyaloga girme he de gec. Ben oyle yapiyorum. bir soz vardir herkes bilir Cahiller ile tartismayin girmeyin, cunku ben hic yenemedim "Imam Gazali" anlayan anladi..

0|0
    0|0
    • tartismaya giremeyecegin lafini sil tartismaya girecek rakip degil lafini ekle anlayan annladi

• Balıkesir bandırmaa...

1|1
    0|0
  • Biride çıkıp dememiş ki Galatasarayın neyini kıskanalım :D

0|1
    0|0
  • yapcak birşey yok iyiler her zaman kıskanılır çekemezler insanlar :D

0|0
    0|0
    • ama dede deli oluyorum sanki daha iyilermis gibi yokksampiyon biziz buseneymis eminimki gsolcak ama adamlar rahat

• yapcak birşey yok kafaları almıyo cahillik böyle birşey işte anlatsanda belgede göstersen boş kendileri daha iyimiş sanıyolar işte

• Çünkü UEFA kupanız yok😁

0|0
    0|0
Yükleniyor...