Yav hala sinirden basim agriyor bu Gs sevgimiz yuzunden nasil top oynadik oyle kafayi yicem yaaa?

Prandelli de mi sknyi oyunculardamo anlamadım

0|0
1|2

En İyi Kız Görüşü

• Prandelliyi begenmiyorum takimda çok yeni oyuncu var sayilir. bir yabanclk var aralarında takim. ruhu diye bsey yok. yeminle artık maçlara bakmiyorum ya. Bugun. Bayern Munich'in macina bakdm galatasarayin macina bakmadm sen düşün

0|0
    0|0
    • Balikesir 3 te 0 yapmis biz 2-0 ynildk Ya Prandelli ye bişey soylemek icin cok errken diye dusunuyorm. Hakan Ünsal hemen yazmis Prandelli cok kotu t. direktor diye... Ya Selcuk a geliceem adam net 2 sene dir top oynamiyor yana geri ye pas duzen yok bruma nin son vurus yok nerde ne yapacagni bilmiyor off off

• Tabiki hayir bu yabanci oyuncu siniri da mahvetti bizi Demirören resmn onumuzu kesti

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• sorma ya valla bendede migren var maçtan sonra bir azıyor görmen lazım o yüzden izlemiyorum artık maç filan. direk skora bakıyorum okadar

0|1
    0|0
    • Rezalet top oynadk kardesm

• aynen öyle. de balıkesirde çok şanslıymış adamların iki şutuda gol oldu

• Oyle valla sercan bile gol atti rast gele

• Size 6. Hafta rahat koycaz dostum rekabet olsun isterdim ama siz bence bu ıtalyanlari bırakın

0|0
    0|0
    • Derbilerin havasi farkli olur agzimi bozmak istemiyorm koycazli moycazli konusma sahanizda kupa kaldirtma bize

• Sende alınma hemen bunlar terim , terim demisken siz onsuz yapamıyordunuz be :)

Yükleniyor...