Ne olacak bu Galatasaray'ın hali?

Ben de gsliyim lakin takım iyi gitmiyor 6. hafta fb maçı var olası kötü bir sonuçla kulüpte çok şeyler değişebilir.

• Prandelli gider
    0% (0)25% (3)19% (3)Oy Ver
  • Ünal Aysal gider
    25% (1)0% (0)6% (1)Oy Ver
  • Hepsi gider.
    50% (2)17% (2)25% (4)Oy Ver
  • Sabri Reyiz gelir 3'lü çektirir :D
    25% (1)58% (7)50% (8)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Cevap yok mu arkadaşlar?
pff :(

0|0
7|12

En İyi Kız Görüşü

• Birkaç satır birşey yazmaya geldim:) 2 sezon öncesindeki ruh olan takımla şimdilerdeki Galatasaray birbirinden çok uzak... Ne zaman düzelir, ne olur bu durum bilemem ama yeni jenerasyon şart, bir yerlerde yanlış yapılıyor. Demem o ki; Yönetiminden tut, teknik kadroya kadar ve futbolcular dahil ruh yok, ruh olacakki o bedenlere can versin ama yok yok yok! Üzülüyorum açıkçası...

0|2
    0|0
    • doğru söze nedir.. çok güzel açıklanmışsınız.

• Teşekkür ederim en iyi cevap için, üzücü ama maalesef gerçekler..

Kızlar Ne Diyor 6

Erkekler Ne Diyor 12

• sıkma canını hacı seneye satarız yine size bir kaç topçu. 2,3 sene daha öyle gidersiniz :)

1|1
    0|0
    • sizde de topçu kalmayacak bu gidişle :D bize adam dayanmıyo gelen yatış

• işte marifet orda zaten burak gibi bir kazma Şenol Güneş in elinde yıldız oldu oynatacaksın yan gelip yatan adama da acımayacaksın Şenol hoca öyle yapıyordu

• bağırın ulen FENERBAHÇE çok yaşa diye :))

0|0
    1|1
  • Bende gsliyim ama böyle bir mallık görmedim terim gitti takımdaki şampiyonluk hayal perdesi kalktı gerçekler ortaya çıktı işte birşey beklememek lazım artık bu takımdan

0|0
    0|0
  • kokten degısım lazım

0|0
    0|0
    • olcanla pandev yedek dakka 78 pandevi sokuyo skor 2-0. brumayı çıkarıyo emreyi sokuyo tam bir facia prandelli, manciniye laf ettik gelen gideni arattı

• bence hepsi o formayı hak etmiyor

1|0
    0|0
    • hiçbiri demek istedin sanırım?

• fatih terim döneminde stada giremiyorduk her maç full çekiyodu bu sene şamp. liginde bile tribünlerin yarısı boş. var bişeyler ama anlamıyorum bu tüpçü futbolun içine etti üstüne bizim yönetimde tuz biber ekti al sana sonuç.

• Önceden her oyuncu takım için bir şeyler yapıyordu şimdi ise herkes general zannediyor asker kalan melo semih muslera bunlar ancak bu kadar yapabilir

• Taraftari birak. Rakip takım taraftari bile iki satir bişey yazma zahmetinde bulunmuyo gerisini sen düşün

0|0
    0|0
    • bugünkü maçı izledim fatih terim gittiğinden beri adam akıllı rahatça bir maç izleyemedik en dandik takımlar bile bir kere geliyo gol atıyo anlamakta zorluk yaşıyorum.

• Kardes sorunda orda iste galatasaray gibi bir camia hala fatih terim olmadan mac kazanamiyosa kapatsinlar camiayi * ne ise yariyo o kulüp. bu kulup kuruldugunda ortada fatih terim yoktu. su anda ki en büyük sorunlardan biri de unal aysal gibi bir başkan olması adam gosteristen çabasında anca baska bir halt göremiyorum ben sen gorebiliyon mu?

• bikere bu yabancı sevdasından vazgeçmesi lazım ünal aysalın. adam akıllı başkanlık yapacaksa yapsın yapmayacaksa gitsin şirketinin başına.. geldiğinden beri borsada kağıt allaj bullak oldu. takım şampiyon olduğu sezon kulübün değeri düştü borsada, fenerinki yükseldi tam bir çelişki. her şey mükemmel giderken bir anda fişi çekti resmen. geçern yıl alınan yabancılardan hiçbir verim sağlanamadı üzerine para vererek yolladık bu sene alınanları da gördük ne yönetim doğru düzgün ne teknik direktör ne transferler... her şey berbat

• Daha o maça gelmeden olanlar oldu.)))))))))))))))))

0|0
    0|0
  • gsliyim demesen fb'limisin diye osracaktım çünkü anca fb'liler sorar böyle soruları.

0|0
    0|0
    • tamam kardeş her şey mükemmel şamp. liginde gruplardan çıkar ligde de 10 puan farkla şampiyon oluruz prandelli müthiş bir hoca oyuncular çok iyi oynuyor selçuk kariyerinin zirvesinde.

• kardeşim ben kötü bişi demedim böyle soruları genellikle fb'liler sorar. gs'lilerin soruduğunu pek görmedim ben.

• Bir cacık olmaz bu sene gs den

1|0
    0|0
  • Sabri Reyiz gelir 3'lü çekt

0|0
    0|0
  • Kısa ve öz ^_^
    Kurtarici aranmamali artik takim olmayi becerilmeliler yoksam zor ^_^

0|0
    0|0
  • Şekildiniz yaaaa hıammınasdhsokydsfjlarım

0|0