Dün sevdiğim çocuk ile konuşurken bana beni sevdiğini belli etme dedi.

Fikirlerinize ihtiyacım var bakar mısınız ?

Dün sevdiğim çocuk ile konuşurken bana beni sevdiğini belli etme dedi. Sevmede boşver sen çok çok güzelsin seni sevecek birini bekle.. Çok iyi kızsın kullanmak istemiyorum seni duygularınla oynamak falan istemiyorum dedi.. Asker kendisi şuan.. Belki birgün ben seni isterim sen istemezsin dünya hali belli mi olur dedi.. Ama bu kişi de zamanın sevdiğini ve askerlik olmasaydı farklı olaağını söylemişti.. Ben mutluyken mutsuz olma falan dedi.. Neden böyle oldu acaba ilgisi varken birden böyle demesi..

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• Sende etme söylemede onsuzda yapabileceğini göster o zaman kuyruk olur ayrılmaz üstüne düşer emin ol.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• seni kullanmak için çıkıyormuş seninle sonra seninle konuşurken senin iyi niyetli olduğunu anlamış ve git kendini kurtar diye iyi niyetine denk gelmişsin ve içini sana dökmüş bak bence onu ciddiye al herzaman bu iyi niyeti bulamazsın şeytan herzaman bukadar boş bırakmaz:))

0|0
    0|0
  • ŞU ANLIK RAHAT BIRAK ASKERLIGI BITSIN DEGİŞİR DÜŞÜNCELI ŞU AN SIKINTILIDIR BENCE..

SENI UZMEMEK ISTIYORDA OLABİLİR, YADA DİGER DÜŞÜNCE SENI KULLANIYOR AMA SANMAM SADECE BEKLE BIRAZ...

0|0
    0|0
  • çirkinsin demekki

0|0
    0|0
  • bırak gitsin...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• daha da ilgini çekmek için öyle söylüyor. hani sen onu kazanmaya çalışacaksın çekici gelecek sana falan...aranızda yaşanacak muhtemell ilişkiyi bitidiğinde "sana baştan demiştim" diyecek. yani sana sonucunu bildiğin, ama inanmak istemediğin bir ilişkiye razı ol demek istiyor...

0|0
    0|0
  • o böyle diyince sen üstüne gidip çabalıcaksın kanma boşver umursama o gelir

0|0
    0|0
  • umursama o halde

0|0
    0|0
Yükleniyor...