Kapalı insanların sevgilisi olması hakkında ne düşünüyorsunuz?

Kapalı insanların sevgilisi olması durumu hakkındaki fikirleriniz nelerdir?Çünkü, İslamen bir erkek ve kadının bırak el ele tutuşmasını ya da sarılmasını vs. aynı ortamda olması bile pek caiz değil.

0|0
22|6

En İyi Kız Görüşü

• Benim tek sıkıntım var o da senin buna müdahale ediyor olman.Hayırdır ne iş?

2|0
    1|0
    • Ben insanların düşüncelerini soruyorum.Bu bir müdahale değildir.

• Sen çok mu doğrusun,mükemmelsin...Sütten çıkma ak kaşık dedikleri sen misin?

Günahsa herkese günah..Açıklar sevgilisi olur kapalıların olmaz mı diyor Kuran.Kuran öyle birşey demiyor.Sapıtmayın.Kurana da iftira atmayın.

• Kuran sarılmayın, el ele tutuşmayın vs. yi emrediyor ;)

Kızlar Ne Diyor 21

• kapalı kızların dizin hemen altında etek giymeleri, sokak ortasında rahat bir şekilde sigara içmeleri, parkta seevgilileri ile sarmaş dolaş oturmaları.. aslında garip karşılıyorum görünce ama düşününce onlar da insan,sonrasında normal diyip devam ediyorum.. herkes istediğini yapmakta özgürdür..

4|0
    0|0
  • tek farkları başları kapalı olması mı ? biz açıklarda dikkat etmeliyiz bizde müslümanız..

3|1
    1|1
  • Bazı durumlar kul ile Allah arasındadır.Karışmak ne sana ne bana düşer.Kendi günahlarına bakmalı herkes.

4|0
    0|0
  • Kapalı açık fark etmez, biz de müslümanız bizden tek farkları başları kapalı! Bu soru tüm kızlara yani?

4|0
    0|0
    • Tamam müslüman isen açıkla.Dinen caiz değilse, neden öyle davranıyorsun ya da davrananlar davranıyorlar.Ayrıca tüm kadınlara değil bu soru; Müslüman" olanlara.

• Sorunu bir daha hatta bir kaç kez daha okumanı tavsiye ederim o halde.. Her neyse..

• Tamam tüm sözlerimi geri alıyorum, sen istediğini paylaşabilirsin çok ama çok pardon, cidden hata ettim, aynen bu şekil sorularını görmek isteriz!..

• islamda niyet evlilik olduktan sonra sevgili olmasında sorun yok diye biliyorum. tabi sarılma vs olmaksızın. hatta birbirini tanımak amaçlı olduğı için tavsiye ediliyor bu durumdaki erkek ve kadın birbirine tamamen yabancı gibi olmuyorlar. islama göre böyle. ama kapalı kızları erkeklerin yanında çok başka şekilde görüyoruz rezil ediyorlar kendilerini. ben açık halimle utanıyorum...

0|0
    0|0
  • çok da yakışıklı adamlar var yanlarında yafuuu..

1|0
    0|0
  • ya tam kapanacaksın her kuralına uyacaksın yada hiç kapanmıcan daha fazla günaha girmicen

copk göruyorum bası kapalı dapdar pantolonlar bi kilo manyak bi onlara bakıyom bi kendime benden daha fazla gösterişliler vala tırnaklarda mavı ojeler... ne bu yaaa böyle olcama acık kalırım daha iyi diyorum..

0|0
    1|1
  • Kapalı olan insan 4 4 lük olmak zorunda mı? Veya her kapalı ermiş mi olmak zorunda?

Elinden geleni yapmaya çalışan insanların günahlarıyla , sevaplarıyla ilgilenmeyi bırakın da birazda kendinize bakın.Her koyun kendi bacağından asılacak.

4|0
    0|0
  • Hangi kafadasın sen dostum yaaa :(((((((

tamam sen ve senin gibiler kapalı kızlarla çıkmazssınız sorun giderilir

2|0
    1|0
  • AŞK BU türban engelini bile kaldırır ...

1|0
    1|0
  • Allahım yarabbim nasıl bi sorudur bu..bazıları var tabii örtünüyoruz deyip halden hale girenler.bazılarıda var bi ilşki flört ederler mutlaka evlenirler.neden olmasın

0|0
    0|0
  • Kapanmak için kapanan tipler bence .

1|0
    2|0
  • acik kizlara ters ters bakip allahin terazisi moduna girmiyorsa takilsin, aksi durumda sakirt sakirt dolasmasin münafik.

1|0
    0|0
  • kapalı kızlarla çıkmayın olsun bitsin..

1|1
    1|0
    • Ne alakası var?Ben insanlara düşüncelerini sordum sadece

• Namuslu mu?Peki erkekler namussuzluğu kiminle yapıyor?Ayrıca namuslu kadın bulmak zor ama namuslu erkek bulmak daha kolay.Ayrıca senin için namus kesin iki bacak arasındaki zardır.

• dediğin gibi sansaydım emin ol kadınlar daha namussuz derdim... ama boşuna konuştuğumu anladım ben hayırlı günler dilerim beynindeki zarlarla sana...

• beni ilgilendirmiyor diye düşünürüm hep

3|0
    1|0
  • açık kızlar müslüman değil mi?

0|0
    0|0
    • Kapalılar dinlerine uygun yaşadıklarını söylüyorlar ya ve kapalı olmayanlara günahkar gözü ile bakıyorlar ya ondan dedim.

• Ha haa! o senin düşüncen. :)

• Kendi hayatları, kendi seçimleri.

1|0
    0|0
  • cok kapalıyımdır. söylemem düşüncelerimi.

1|0
    1|0
  • tabi olacak sevgilisi.elini tutabilir yeter ki öpüşmesin.

0|0
    0|0
  • söylediğine sen bile inanmıyosun. pek caiz değilmişmiş... pek ne ya? bişey ya vardır ya yoktur?

2|0
    0|0
    • Tamam caiz değildir.O zaman cevapla.

• kendi işine bak

• düz mantıksın işte :) kapalı değilim aslada düşünmüyorum. olsaydım da bu seni hiç ilgilendirmezdi. ben olaya kapalı kız açık kız mantığıyla bakmıyorum herkesin dini kendine. kapiş? ;)

• Kapalılık islamın emirlerinden biri. Namaz kılan nasıl nefsine yenik düşebiliyorsa kapalılarda yenik düşebilir. Tövbe kapısı açık. Tabiki kapalı bir bayanın daha çok dikkat etmesi iyi olur ama kimseyi tu kaka diye kötülemeye hakkımız olmadığı gibi (çünkü herkes kendine bakmalı) onlarıda kötüleyemeyiz.

1|0
    0|0
    • O zaman herkes istediğini yapar ve sonra da tövbe eder.Oh ne ala memleket :D

• Buraya yazdığım cevaplar yeter, senin ne düşündüğün umrumda değil. Asıl sana yazık. İnşallah doğru yolu bulursun. Cat stevens (yusuf islam) a bak da örnek al!

• Doğru yol ? Kime göre, neye göre? Peki sen yanlış yoldaysan? O zaman benim kaybedeceğim birşey yok ;)

Erkekler Ne Diyor 6

• Açıklar müslüman değil mi ? Açığın sevgilisi oluyorsa kapalının da olur. Günahsa hepsine günah, değilse hiçbirine değil.

3|0
    0|0
    • Onlar daha dinlerine uygun yaşadıklarını söylüyorlar ya o bakımdan dedim.

• Eğer susucaksan öyle olsun.

• Gerçekler !

• İnsanları kategorize etmeyelim... Eğer bu durum kafana çok takılıyorsa... Beş vakit namaz kılıyor gözüküp eline fırsat geçtiğinde hiç affetmeyen zampara müslüman erkeklerinin durumunu ele al ona cevap ver daha sonra kapalı bayanlar hakkında sorunu sor...

2|0
    0|0
  • İnsanlar hakkında bir şey düşünmem.

Banane, sanane...

Yargılamayın artık yeter..

4|1
    0|0
  • Herkes dört dörtlük olamaz.Kapalı olması diger her şeyi usulüne uygun yaptıgı anlamına gelmez.Yada açık olması o kişini tamamen dini inaçlarını yaşamadıgını göstermez.

1|0
    0|0
  • caiz degil pek i fazla.her kiz dogarken basi kapali dogmadi.ardamari catlamissa carsaflara dolansa ne olur.ici önemli dışı değil

0|0
    0|0
  • kendi seçimleri.

1|0
    0|0
Yükleniyor...