Gs niye böyle olduu ahh kıyamaaam cnmm :D?

Prandelli pok etti takımı bu ne laaa gs böylemi olcaktı :dkdkdkdkkddk sizce gs bu yıl napar ne olur?

0|0
3|20

En İyi Erkek Görüşü

• Sen ilerleyen haftalarda gör bizi demeyi çok isterdim ama dahada batarız lanet olsun bu ruha

1|0
    0|0
    • Süpersn djjd

• gelen giden koyar daha bu takıma lanet olası mahlukatlar sinirlerim tepemde yine

Erkekler Ne Diyor 19

• ahahaha ezugler :DD

1|0
    0|0
  • En büyük hata Sneıjder ve Drogba'nın alınması. Belkide Türkiye'den dünya yıldızları doğacaktı Selçuk ve Burak. Selçuk çok güzel 2 sezon geçirdi gs yi o şampiyon yaptı resmen. Ama sneıjder geldi selçuk arka planda kaldı. O 2 dünya yıldızı alınmadan önce gs nin kadro kurulmuştu. Kurulu kadroyu durduk yere bozuyorsun sen tabi çekersin onun ahını. Birde terimi yolladılar. Fenerli olarak söylüyorum bunları.

0|0
    0|0
  • Sanırsın ki;

Balıkesir 4. yıldız için oynuyor, Galatasaray yeni Süper Lig'e çıkmış, pehh ! sadnkmdlh

0|0
    0|0
  • hayırlısı buymus kanks

0|0
    0|0
  • Fatih Terim ve Sabri reisi harcadilar iyi olmuş :)

0|0
    0|0
  • Prandelli Fenerimin isine yariyacak ama bu sene acikcasi Besiktasla sampiyonluk yarisinda olucaz gibi

0|0
    0|0
  • ilk haftalara bakarak takım mı değerlendirilir la. kızlar futboldan anlamaz deyimini senin gibiler sayesinde ayakta tutuyorlar emin ol.

0|0
    1|0
    • Öyle bir anlarız ki feleğiniz şaşar böyle konuşma senden çok futbol bilgim vardır futbol erkekler için değildir elbet ;) bu yazdıgını sinirine veriyorm geçmşşş olsunnn canıımmmm %)))

• belli ediyosun kesinlikle çok bilgilisin..

• Bn beşiktaşlıyım ama yenilmesine sevindim ama yabancı bir takıma yenilseydi fena halde sinirlenirdim

0|0
    0|0
  • Galiba fenevlisin arkadaşım gs muhabbeti actigina göre :)

1|0
    1|0
    • Fenerbahçe diyeceksn ulan, r götünde heralde :))

• Yok ya sen gs muhabbeti açıp sacmalarsan bende fenev diyebilecegimi düşünüyorum

• Sikeci fenev ve dengesiz taraftarı böyle seviyesizce asalikca konuşması normal ayrıca ne bekliyorsam normal zeka seviyesi düşük tabi nr yapacan yazık :)

• takımı bok eden asıl o başkan müsvettesi
    fatih hocayı mumla arar deyyus

0|0
    0|0
  • böyle takımın mk

0|0
    0|0
  • Balıkesir bandırmaa..

0|0
    0|0
  • Resmen takımı siktiler

0|0
    0|0
  • Bu takim bir sekilde şahlanir ümitsiz degilim hala

0|0
    0|0
  • 3. Olur ligde şampiyonlar liginden elenır

0|0
    0|0
  • Kume duseriz kanka:)

0|0
    0|0
  • l*n gerizakılı siktirr git başka yerde eğlence ara amkk

0|0
    1|1
    • Ayy bebeğimm üzülme anneem kümeye düşmeynde ahahah bu gidişle düşceksnz

• beyinsiz küme düşeceksekde şerefimizle düşeriz

• Cincon kümeye

0|0
    0|0
  • Zamana ihtiyacı var takımın ortada ruh yok

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• ben dedim gs kazanamaz diye dinlemediler beni, şimdi yarın ki maç tahminlerini soruyolar :P

2|0
    0|0
  • Bu sene şampiyon Beşiktaş yazın bir kenara

0|0
    0|0
    • Fenerbahce dururken ne haddlerine:)

• Fenerle en son Soma turnuvasında karşılaştık heralde. Toparlanır belki bidahakine

• Takımın kadrosunda hayır yoktu Fatih Terim gitti ruh muh kalmadı acil toparlanmaları lazım

0|0
    0|0
Yükleniyor...