Kongreden sonra Galatasaray'a yeniden bahar gelir mi?

bu rezil yönetim imparator ve ekibinin başarısını kendine maletti. tüm dinamikleri yoketti ve şu an geldiğimiz nokta açıkça iflas... ne dersiniz kongreden yeni ve sağlam bir yönetim çıkar mı? kim başkan olmalı yönetimde kimler olmalı?

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• fatih terim olsaydı biz şu an 20. değil 21. şampiyonluğu almak için mücadele ederdik..

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• İmparator dediğin bu takımın bu hale gelmesinin temellerini atan kişi zaten. Burak'ı Selçuk'u o aldı. Elmander'i baros'u o gönderdi. Mustafa Denizli çok doğru bir şey söyledi. Bu takım bu hale yeni gelmedi. Bikaç yılın birikimi. Sonunda patlıyo.

1|0
    1|0
    • tek kişi olayı değil ekip olayı. tek başına imparator değil. ali dürüst abdürrahim albayrak ve imparator...

• evet onları göndermek yönetimin hatası ama ben ne manciniye ne prandelliye bir şey diyemiyorum. çünkü 2si de aynı başarısız ekibi çıkarıyosa bu işte bir iş var. yönetim yönlendiriyo gibi

• sorun zaten hocalar değil.. enbaşta bülent tulun... ardından aysal efendi

Erkekler Ne Diyor 9

• Bu yılda Galatasaray için kabus yılı olacaktır.. Çünkü yapılan transferler birilerinin komisyondan nemelanması için yapıldı büyük ihtimalle.. Acaba piyasada daha ıskarta kütük kalmamışmı?

0|1
    0|0
  • Ben Galatasaraylıyım, geçin şu fatih terimi. Benim için önemli olan kulübü düzgün insanların yönetmesidir. Eskiden, Galatasaray bu kadar çirkef bir takım değildi. Şu an da her gün yeni bir açıklama yapıp, ona buna laf söylüyorlar. Hele o ünal aysal yok mu, çok terbiyesiz bir herif. Taraftarı birbirine düşüren hep bunlar, kavgaları çıkaran bunlar. adnan polatla başlayan çirkef yönetimi sürdürüyorlar.

0|1
    0|0
  • GS bir kaç yıl önce ligi orta sıralarda bitirmişti. Benze bir sezon bekliyor GS'lileri. Demek ki yıldız kalıbı yaptırıp içine girmekle olmuyor bu işler.

0|1
    0|0
  • Artık GS tekrar baştan başa yenilenmeli bir nevi devrim olmalı GS de oyuncular gerçekten ligin hemen hemen en iyileri ama oynamıyolarsa sorun başka yerlerde. Dediğin gibi Fatih hocanın ölüsü bile yetiyodu çok yanlış yaptık çok hayırlısı olsun bizim için ama işimiz zor gerçekten.

0|0
    0|0
  • degisim sart..
    ancak durmadan teknik adam degisdikliyi iyi degil
    yerliye yönelis olmali
    bircok genc tekjnik adam var cimbomun yetistirdigi
    öz kaynaga dönmek en iyisi

1|0
    0|0
  • İlk uç zor

0|0
    0|0
  • Adnan Öztürk Başkan, Ali Dürüst, Abdürrahim Albayrak ise yönetimde olmalı, ayrıca kurumsal değil duygusal olmalıyız.3 yıldızdan birisini tek başına takıma kazandırmış, hayatını Galatasaray'a adamış insanları da kolayca harcamamalıyız.

0|0
    0|0
    • kurumsallaşma adı altında GalataSaray Ruhunu bitirdiler, bitkin düşürdüler, bu adamlar inan kıraç'tan başlayıp bülent tulun a kadar uzanıyor işte, bunları uzaklatırmak da artık çok zor, çünkü derin Galatasaray diye bişey var artık

• şahane cevap...

• Umarım aysalda ekibide gidegq

0|0
    0|0
  • zor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...