Sizce Sorumlu kim?

Galatasaray Futbol Kulübünün son haftalarda oynadığı futbolu hepimiz gördük. bir taraftar olarak bu durum şampiyonluğumuzu çok etkileyecektir. Bu kötü futbol şampiyonluğu getirmez. Sizce sorumlu kimdir? Herkese +1

• Futbolcular
    0% (0)44% (4)44% (4)Oy Ver
  • Yönetim
    0% (0)44% (4)44% (4)Oy Ver
  • Teknik Direktör
    0% (0)12% (1)12% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• yönetim en büyük suçlu başka suçlu aramaya gerek yok en büyük hata yabancı hoca transferi gereksiz oyuncularla 5 yıl sözleşme imzalanması ve transferdeki kabiliyetsizlikler

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• Şu an Galatasaray takım mı ; ne defans var, ne ortasaha var, ne forvet var (Erman Toroğlu gibi bunu her zaman demek istemişimdir) . Bence sorun yönetimde çünkü Terimi yolladılar , Manciniyi getirdiler onu yoladılar Prandelliyi getirdiler. Sözde Mancini ile devam edilecekti. Devam etmedikleri gibi teknik direktörüde geç belirledir. Prandelli adı olan ama fazla futbolcu istemeyen bir teknik adam olarak geldi. Adı oaln teknik drektör getirmenin tek amacı başarsız olunduğunda biz en iyisini getirdik demektir. Takımlar güçsüzde olsa 18 kişil kadro değiştirilmez en az maliyetli olan t. d nin değiştirip yenisini getirmektir. Gitti bir İtalyan geldi bir İtalyan. Hepsi de jilet gibi giyiniyor ama takıma top oynatmıyorlar.

0|1
    0|0
  • En başta yönetim. İleriyi düşünmeden yapılan pahalı transferler ve mali açıdan gelinen kötü tablo. Daha sonra sırf sevmediği, anlaşamadığı için çeşitli oyunlarla taraftarını kandırarak Fatih Terim'i Galatasaray'dan koparan Ünal Aysal. Tamam Mancini geldi olabilir. Ama görüldü ki İtalyan futbolu Galatasaray'ın kimyasına uymuyor. Galatasaray özellikle kendi sahasında oynadığı maçlarda gümbür gümbür saldıran bir ekip olmalı. Aksi taktirde maç kazansa bile memnun edemez taraftarı ve camiayı. Ben Beşiktaşlıyım ama sadece Beşiktaş'ı takip etmem ve çoğu arkadaşım Galatasaraylıdır. O yüzden bunu çok iyi biliyorum. İtalyan futbolunun Galatasaray'a uymadığı görülmüşken gittiler yine bir İtalyan getirdiler. Bunda fazla transfer bütçesinin olmamasının etkisi çok büyük tabi. Bunu Prandirelli kabul etti ve hemen onu başa getirdiler. İşte bu çok çok büyük hataydı. Transfer bütçesinin olmaması mazeret değil. Bu sana Almanya, Hollanda ekolü deyip de gidip İtalyan getirme hakkını vermiyor. Resmen taraftarla dalga geçtiler. Hiç mi yoktu Almanya ve Hollanda'lı teknik direktör bu bütçeleri kabul edecek. Ama yok illa tanınmış bir teknik direktör olacak. Bizim Türklerin hastalığı.

0|1
    0|0
  • Hepsi suçlu

0|1
    0|0
Yükleniyor...