Yakalandığınız ve yakaladığınız anlar?

Başlıktan da belli arkadaşlar hepimizin başından böyle durumlar geçmiştir ve bazen çok utanç verici olabiliyor. Hadi bakalım kimler nasıl yakalanmış kimler nasıl yakalamış?

Güncellemeler:
Benim yakalanmadığım ama benim üstüme kalan bir olay :)

Dayımda benimle aynı evde kalıyordu. örtülerin bulunduğu dolap gözüne p.rno zulalamış(cesarete bak) sonra dayım evden ayrıldı babaannem dedi oraları bi elden geçireyim. benim örtüyü çekmemle şap diye cd jelatının önüme düşmesi bir oldu. gözükmesin diye kuluçkaya yattım zar zor alıp kalktım ama babaannem çakal olduğundan anladı mevzuyu başkasını yakalamışken ben, yakalanmış görüntüsü çizdim çok sinir bozucuydu

0|0
3|5

En İyi Kız Görüşü

• Epilatörün sesini duyan kardeşim abla ne yapıyorsun orda diye sorunca utanmışdım..

Aklıma gelmemişdi duyulacağı :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• eski patronumla müdürü kuytu köşede cilveleşirken yakaladım ve bir defa diyil bikaç defa...sonra kendimi orda prenses gibi hissetmeye başladım nede olsa artık benden tırsıyolardı ikiside gözümün içine bakamaz olmuştu

0|0
    0|0
  • eski bi kız arkadasımla sevgilisinin evine gitmiştik ben salonda lahmacun yerken bunlar odaya gectıler yarım saat sonra odaya daldım dalmaz olaydım dedım :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• 1999'daki deprem sırasında babamla aynı evde kalıyorduk. Odasına doğru yaklaştığımda kapı açıldı koşarak dışarı çıktılar. Hem babamı çıplak gördüm hem de çıplak yabancı bir hatun görmüştüm.

0|1
    0|0
  • banyo yaparken kilitlememiş kapıyı tek dedem var diye bir girdi içeri hemen kapayacak sandım. elini yıkadı cıktı :s sonra dedim napıon dede nolcak deyyus büyüdün mü o kadar dedi yaş 19 du :d

1|0
    0|0
  • Başka bir soruya verdiğim cevap bunun için de geçerli ; utanç verici değil di ama heyecan vericiydi :

Sürekli gözlerini kaçırıyor du !

... Yakaladığım da ...! "yakalan"mıştım !

0|0
    0|0
  • Karsı cinsle kameralı sohbet esnasında odaya annem dalar . İste bir anda monitöre atlamamın sebebi buydu. Cok nadir olur

0|0
    0|0
  • ben cok yakalanma anına geldim geldim kurtuldum ne kadar kötü olsada adrenalin tavan yapıyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...