Bik kızın duygularını açmasını nasıl sağlarım?

karşınızdaki kızın sizi sevdiğini biliyorsunuz bu karşınızdaki kzıın duygularını nasıl açıga atmasını sağlarsınız. kısaca onu nasıl kanına girip bunu açıga attırabılırım ve bunu açığa atarsada nasıl atar kesin olmaya yakın şekilde sevdiğini biliyorum ama bişey belli etmiyor bana bu konuda

0|0
8|1

En İyi Kız Görüşü

• Zaman içinde olacak şeyler bunlar birşey yapmana gerek yok.

0|0
    0|0
    • tamam zamanla olurda zaten epeyce bir zaman geçti3-4 ay oldu nerdeyse

• Ne olmasını bekliyorsun ki?

• ya ben sureklı aıdmalr atıyorum ona sevdıgımı kanıtlıyorum sureklı üstüne gıdıyorum o kacar gıbı ama arkadaslarıdnan duyduguma gore kız benım sevdıgımıbılıyor oda sevıyormus ama bana en ufak bısey sezdırmıyor

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 7

• Sen de onu seviyorsun sen de yok sevmiyorsan kızın duygularını falan açmasını sağlama hatta uzak dur

0|0
    0|0
    • ya sevemesem nıye ona yakın olum sureklı sevhgımı gosterım ama o bunu nıye gostermıyor sorun orda az bısey ısık gorsem teklıfı edecem hemen

• kesinolarak eminim oda benden emin benım ortada herkes bılıyor ama onun kini ben bılmıyorum işte

• eger söyleyemiyorsun bir kağıt kalem al içinden ne geçiyorsa yaz şöyle güzel bir yazı olmaz mı?

• Samimi davran, içten ve doğal ol

0|0
    0|0
  • açıl susam açıl diye mesaj at

0|0
    0|0
    • imkansız evap gelmez susar :)

• Sen niye acilmiyon ?

0|0
    0|0
    • ben sürekli açılır tarzdayım anlıyor sevdıgımı ama onda bu konuda bvıseyeler yok onun sevdıgını bılıyorum

• konuşuyorsanız açıksa sor..ama konuşmuyorsanız bu zaman alır.

0|0
    0|0
    • konusuyoruzda ben samımıyım o cıddı takılıyor ama sevdıgınıde bılıyorum benım sevdıgımıde oda yaptıklarımdan adı gıbı bılıyor

• kıza yakın davran sürekli (tabi rahatsız edici derecede değil) konuşmaya çalış. ayrıca kızın yanındayken kendinde rahat ol çünkü sen rahat olmazsan kızda rahat olmaz sen rahat olursan kızda daha rahat olur :)

0|0
    0|0
  • Sen onu seviyorsan sen açıl.Kızı sevmiyorsan açılmasını sağlayıp umut verme.

0|0
    0|0
    • ben sevıyorum ben ona suerklı bunu hıssettırıyorum ama ondan bısey gelmeyınce olmuyorkı

• açtımmm

• tamam :)

Erkekler Ne Diyor 1

• bir ilişkiye başladıktan sonra dile getirmesi olabilir..

0|0
    0|0
Yükleniyor...