Bilek güreşi hakkında yardım istiyorum?

arkadaşlar kız arkadaşımla 4 yıldr birlikteyiz kendisini tanıdığımdan beri spor yapar geçen günlerde bilek güreşi yapalım dedi sporda yapıyo dye yapalım dedim. iki koldada yendi beni. bende 1 yılı aşkın suredir spor yapıyorum. kollarım onunkinden cok daha iyi durumda olmasına rağmen uzerıne kacdefa daha yaptıysak yenemedım. surekli bu konuyu açıp konusunca yazma gereği duydum. ne yapıyım nasıl birşekilde çalışıyımkı yenip su muhabbete son veriyim. ? benim boyum ve kilom 1.85 e 80 onun 173 e 62

Güncellemeler:
fitnessdan once bir spor gecmiside olmamis..
arkadaşlar dediklerinizi 1 aydır yapıyorum fakat bir gelişme kaydedemedim protein tozu creatine tarzı ürünleri kullanıp diyete harfiyen uyuyuorum sorun nerede anlayamadım ve yenen kişinin kız arkadaşım olması canımı baya bir sıkıyo yapısıda en fazla www.girlswithmuscle.com/images/full/584659882.jpg fotodaki gibi bu durumdan kurtaran yardım eden arkadaşlara + yı basıcam

0|1
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• kardeş kız arkadaşın boks gibi bir spor sen ise futbol tarzı bir spor yapıyorsan birkere onu yenmeyi unut:) ağırlık al kendine sadece bilek gücünü kullanarak kaldır daha sonra normal kaldır şinavda işe yarar

0|0
    0|0
    • kız arkadaşım fitness yapıyo tahminen 6 yıldır yapıyodur. bende 1 seneyi aşkın suredir spor salonuna gidiyorum. suanki duruma bakılırsa daha bu muhabbet bitmicek gibi salondada kola önem verdim ama durum bu :/

• kardeş ben 15 sene boks yaptım spor salonu dışında kendimden çok daha kalıplı kişileri çok rahat yenebiliyordum sporu brakalı 2 sene oldu şimdi her önüme geleni yenemiyorum ama bilek gücü önemli burada spor salonu haricinde evde su doldurabileceğin birşeyler kullanabilirsin bir yere otur kolunu bacağına yasla sadece bileğini çalıştır güçlenene kadar da bilek güreşi yaparken hile yap yine yenersin:) baş parmaktan kavra bilek bük birşeyler yap:))

• evdede dambıl setim var dediğini denicem. daha önceden bilek güreşi yaptıgımızdan farklı birşey yaptıgımda huysuzlanıcaktır bu tarz konularda cok açıkgözdür hemen anlar. ve haliyle daha kotu bir durumda olurum. benim bunu normal şartlarda yenip konuyu kapattırmam lazım :/

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 6

• Bilek için antrenmanları bulabilirsin internette. Ama şöyle bir şey var bazı insanlar bilek konusunda doğuştan güçlü oluyor. Mesela bazı insanlar çok sert tokat atar. Ona benzer bir yapıdan gelen durum. Ama kız arkadaşın özellikle bilekle ilgili bir şey çalışmıyorsa sen internetten bulup çalışarak yenebilirsin.

0|0
    0|0
    • spor salonunda bilekle ilgili birşey çalışıyormu bilmiyorum gerçi 6 yıldr gidiyo baya uzun bir süre illaki güçlenmiştir. kol yapısı benimkinden daha zayıf ama icraat tam tersi

• 6 ve 1 hani 5 yıl diyorum ayrıca bazı insanlar genetik ten öyledir şansını dene çalış tabiki karşılığını illaki alırsın da sevgilini yenemeye bilirsin ama sevgilin o düşman deilki takma Kadana fazlada

0|0
    0|0
  • Elini yumruk yaparak şınav yap ve ağırlık alıp bileklerini çalıştır. Bilek güreşi sırasında desteği ve olduğu gibi yükünü hafif kapanarak omuzundan ver. Youtube den bilek güreşlerini izleyerek taktik kazanabilirsin.

0|0
    0|0
    • youtubeden videolara biraz baktım kız arkadaşımda videolardakı gibi destek almıyo bide destek aldığımı farkederse hiç olmaz

• neden olmasın ki güreşin taktiği odur. Yenemiyorsan pek sorun etme benim kuzenim vardı kızı yenecem diye yerde resmen sürünüyordum halılar toplanıyordu :D

• Sende karizma kalmamış kardeş en yakın zamanda rövanş yapın siz nede olsa yenilen pehlivan güreşe doymazmış.

0|0
    0|0
    • 2 defa rovansda yaptik degisen bisey olmadi

• Dambıl çalış 4 veya 5 kilo sana yeter.3x12 olarak yap. Bittirdikten sonra kolların arıyorsa bu iyi bir işarettir. Kolların ağrıması geçtiğinde güçleniyorsun. Uzman tv diye site var ordan arastırmanı kesinlikle tavsiye ederim

0|0
    0|0
    • zaten 1 yılı askın suredir spor salonuna gidiyorum orda kol yapıyorum. kol dısındada aletlerde tum bolgelerıde calısıyorum 3 gunluk program verdi salondakı hoca

• bence çok şanslısın takıntı yapma

0|0
    0|0
Yükleniyor...