Bu yaz neler yaptınız/yapacaksınız?

Tatilde neler yapacaksınız? Hangi hobilerinize ağırlık vereceksiniz? Ben ders çalışıp kitap okuyacağım. Biraz da yazılarımla ilgileneceğim. Tabi bir de yeğenime bakacağım :)

0|0
6|11

En İyi Kız Görüşü

• az kaldı bıraz daha tepemın tası atarsa bavulumu toplayıp temellı gıdecem

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• En sonunda işyerine bakacak birini bulmak üzereyim bu sayede altınoluğa gitmeyi düşünüyorum bir hafta tatil.En sonunda özledim denizi.yoksa bütün bir yaz iş, iş ve iş.

0|0
    0|0
  • Ben yaz okulundayım, bitince memlekete dönerim.. Orda 1 ay falan mal gibi yattıktan sonra, Almanya'ya geçerim

0|0
    0|0
  • gezmek , yüzmek..

0|0
    0|0
  • Bu yaz bolca kazık yedim bolca sorunlar karşılaştım bolca üzüldüm. Kitap yazmayı düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • dünya turuna çıkacağım. marsa gideceğim. koşup zıplayacağım. akdeniz akşamlarını söyleyeceğim sahilde. ama sevgili olmayınca hiç renkli değil. inek şaban gibi gezer durulur.

0|0
    0|0
  • yaza nisan sonunda başladım antalya tatiliyle haftasonları yazlığa gitmeyle devam ediyor bayram tatilini bekliyorum bi tatil daha yapıcam daha sonra eylül de bir tatil daha yapıcam ;)

0|0
    0|0
  • şu ana kadar

bu yaz

8 kitap okudum :)

kışa da tatile gidicem :))

0|0
    0|0
  • kibrit kutularından ev yapacam

0|0
    0|0
  • yat kalk yat kalk işte bitti yaz

0|0
    0|0
  • yaz okulu bütler kpss hsonu kurs .bide uyurum başka yapcak bişey yok.

0|0
    0|0
  • istanbul turu ama sıkmaya basladi en iyisi zaman gecmeden antalyaya gitmek

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Ders , müzik , arada gezmek ve denize gitmek,internet . İşte hayatımın özeti :D

1|0
    0|0
  • ayvalığa gidicem :) cunda adası..deniz..kum güneş! :) hayat bana güzel :)

0|0
    0|0
  • 1 hafta tatile gittik annemle. yaz okuluna başladım. ona devam edeceğim. yandan da araştırmak istediğim şeyler var. onlarla ilgilenmek istiyorum.

0|0
    0|0
  • hafta sonları havuza gitcem.hafta içi çalışıcam..farklı bişey yok yani.

0|0
    0|0
  • birikmiş kitaplarım var onları okuyacağım

hobi olarakta resim ve dikişe ağırlık vericem..

0|0
    0|0
Yükleniyor...