3 Aylık bir sure için vücut iyi mi arkadaşlar? 1 ay ara vermiştim club tadilatta olduğu için şu an tekrar başladım nasıl şimdilik sizce?

Uzun sure goturmek istiyorum bu sefer boy 1.65 kilo 62 63 arası vücut yapım endomorf kas yapmaya elverişli bir yapım varmış ve hiç bir supplement kullanmadım o 3 ayda düşünmüyorum da. Beslenmeyi de elimden geldiğince ayarlamaya çalışıyorum maddi durumum yettiği kadar :)

0|0
2|5

En İyi Kız Görüşü

• Oha hangi gezegenin meteorusun :D

1|0
    0|0
    • Selam dünyalı :D

• kardeş senle dalga geçiyor sende ciddiye almışsın.

• Hayr ne munasebet:S

Kızlar Ne Diyor 1

• ara verince kilo almadın mı?

0|0
    0|0
    • Hayır ara verince devam ettim evde 61 de bırakmıştım 58 e kadar duştum şu an 62 63 arası hacimlenmeye çalışıyorum

• sen endomorf olduğuna emin misin ektomorf olabilirsin.

• Endomorf kardeşim yapım oldukça buyuk sadece baya zayıfladığım için öyle duruyor.

Erkekler Ne Diyor 5

• çamaşır makinesi kaç program?

1|0
    0|0
  • Güzel kardeşim daha iyi olursun ilerde

0|0
    0|0
  • Bence değil

0|0
    0|0
    • Pardon fotoğrafı görmedım yağ var kanka belli biraz düşürürsen iyi olur 3 ay için

• Evet yeterli olur ama yanlış anlama biraz daha kilo alırsan iyi olur aldıktan sonra yağ yakmaya başla

• Yok neden yanlış anlıcam hocam :) doğru söylüyorsun bir iki kilo almam gerek

• Vücut oturmamış ama kilo al reyiz

0|0
    0|0
    • Hocam korkuyorum biraz kilo alıcam şu an vücut biraz daha iyi 62 63 oldum orda 59 60 falan fakat kiloyu yağ olarak alıcam diye titriyorum adete yediklerine :D korku var

• Yağlanma oldu mu hocam sende? Yani lap diye kas olarak alamayız sonuçta kiloyu

• Yağlanma olmadı çünkü ben ani kilo almadım çünkü

• Sağlam, devam et ama sporcu dergileri var onlara abone ol ya da internetten oku makaleleri

0|0
    0|0
    • Araştırıyorum hocam şimdi benim korktuğum yağ olarak kilo almak tatlı yok hayatım da sadece kahvaltılar da 1 tatlı kaşığı bal :) antrenmandan sonrada cortizol için 12 13 tane jelibon alıyorum tatlı ihtiyacı mı elmadan muzdan sağlıyorum genelde

Yükleniyor...