Ne olacak bu Galatasarayın hali?

Galatasaray Balıkesir spor karşısında 2-0 mağlup durumda. Ekonomik olarak ve oyuncu kalitesi olarak Avrupanın sayılı takımı olarak gösterilen bu takım niye başarısız sizce. Yönetim mi, antrenör mü, yoksa Sarbi reyizin ahı mu tuttu :)

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

• ömrümü yedi galatasaray. ne oldugunu takip etmiyorum bu sene ama mutlaka bir seyler yapılmalı

0|0
    0|0
    • la takip etmiyorsun, nasıl ömrünü yedi bu GalataSaray.. mutlaka bişey yapılmalı nedir ***

Erkekler Ne Diyor 9

• Fenerbahçeliyim. Siz , sizin her battığınız da, koşup gelip, bataktan çıkaran Teriminize sahip çıkmazsanız (ki ben günahım kadar sevmem) hakaret eder veya ettirirseniz. Eski başkanınıza hakaret edenleri affedip klübe geri alırsanız. Koskocaman galatasarayı sahadan çekenleri şakşaklar sanız;Sabri gibi (ki en sevmediğim oyunculardandır) safkan Galatasaraylı,10 küsur yıllık emektarın, böcek gibi kenara atılmasına ses çıkarmazsanız vesaire vesaire olacak olan budur. Pardon!

0|0
    0|0
  • şunu anlayamadık bir türlü süper yıldızlar almakla para saçmakla ne büyük takım olunur ne de başarı gelir. Beşiktaşlıyım ama bu herkes için geçerli

0|1
    0|0
  • Prandelli bonzai çekmiş herhalde :D

0|0
    0|0
  • Takım ruhu kalmamış herkes bitkin bıkmış bitsinde gidelim havasında çok zor bir yıl gececek

0|0
    0|0
  • bence bişler yapılmalı artık böyle gitmez nereye kadar. yine hüsranlardayız.

0|0
    0|0
  • biz yine kanser olacazz belli

0|0
    0|0
  • Ruhsuz oyuncular yildiz olmaz ^_^
    amacsizca oynuyorlar ^_^

0|0
    0|0
  • Hersey zamanla

0|0
    0|0