Şu an bulunduğunuz ortamda bir saldırıya uğradınız. Ne yaparsınız?

İçimdeki katil aşkı çostu bilmiyorum.

Düşünün şuanki bulunduğunuz ortamda tek başınasınız ve sessizce birinin size doğru yaklaştığını farkettiniz... Niyeti kötü ve sizi öldürmek istiyor... wouu..

Cok kısa düşünme imkanınız var acilen birşey yapmalısınız ve onu etkisiz hale getirmelisiniz.. Etrafınıza bakıyorsunuz ve evettttttt işte aradığın şey tam karşında..

O şey ne ? :)))

0|0
15|9

En İyi Kız Görüşü

• o şey laptop.alırım kapasına atarım sonra da kim kimi öldürüyormuş derim sandalyeye bağlar dextercılık oynarım :)) ya da elimdeki bardağı atıp odaya kaçar kapıyı kilitler polisi ararım :)) emin olamadım şuan :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

Erkekler Ne Diyor 9

• 0|0
    0|0
  • Şu an bilgisayarın başındayım ve kablolu fare kullanıyorum ve çekince çok rahat bir şekilde çıkıyor. Bu yüzden kabloyu bir ip gibi kullanıp saldırganın boğazını vb. yerlerini sıka bilir ve sara bilir böylelikle etkisiz hale gelmiş olur.

0|0
    0|0
  • baseball sopası. hemen yatağımın yanında. aluminyumdan hemde. kuş kadar hafif kodummuydu üff 7 gün toplanmaz beyinciği.

0|0
    0|0
  • Kitaplığın yanına koşar üstüme doğru gelirken üstüne deviririm. Mutlaka kaçmak için dengesini bozacaktır işte saldırma fırsatı.

0|0
    0|0
  • Elime geçen her şeyi üstüne fırlatırım.

0|0
    0|0
  • Bilgisayar kasası elimin altında komple çarparım heralde 1-2 saniyemi alır .s

1|0
    0|0
  • Kafamı kullanırım, itinayla.

0|0
    0|0
  • Su tabancası

0|0
    0|0
  • Makas..

0|0
    0|0
Yükleniyor...