Ayrılığın altında başka nedenleri öğrenmek ...

1 ay oluyor ayrılalı size söylediği ayrılma nedeni ile daha sonra arkadaslarınızdan duyduklarınız cok farklı ve bu cak canınızı sıkıyor içinizde patlamak üzere gidip ona her seyi bildiğinizi söyler misiniz sitemde bulunur musunuz ya da bu dogru olur mu? sonucta size yalan söylemiş ve enayi yerine koymuş

0|0
5|3

En İyi Erkek Görüşü

• aynı durumları aynısını yaşadım. benden ayrılıp başka biri ile çıkıyormuş ve onunla yapamayınca bana dönüyormuş meğer. ve buz gibi soğudum hala yalvarıyor barışalım diye. bende dünyada son kadın sen kalsan bile olmaz diyorum ve öyle artık benim için o kişi yok...

0|0
    0|0
    • benim için de yok ama bunu onun bilmesini istiyorum cünkü hala onu beklediğimi özlediğimi düşünüyor

• tabiki de sonucta bu acıyı ceken bilir karsıdakine aynı acıları cektiremem

• aynen öyle

Erkekler Ne Diyor 2

• Ayrıldığına ve böyle birinden kurtulduğuna şükret.

0|0
    0|0
  • hiç sesini çıkartma bence .. kıçı başı ayrı oynar zaten :))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• sakin olmaya çalış derim..bitirmek isteyen o değilmi..bahane ne olursa olsun..sonuç değişmez,düşürme kendini derim..ve arkadaşlarınlada konuyu açma,uzaklaş bir müddet ortamdan.

0|0
    0|0
  • Ayrıldıktan sonra acıyı hafifletmek için midir bilmem hep karşı tarafı suçlarız. Seni enayi yerine koymak değildir belki de amacı? Üzülmeni istememiştir. Düşünsene bir ayrılma sebebini kötü bir şey olduğunu ve açıkça şu şu sebepten ayrılmak istiyorum dediğini? Bu sefer de nasıl bu kadar kötü olabiliyor diye düşünürdün. Yani sen sebeplere takılmamalısın. Sebebi ne olursa olsun sonuçta ilişki bitmiş. Sen unutmayı dene. Ayrılık ölüm değil. Hayattaki diğer sorunlar arasında acın hafifler zamanla..

0|0
    0|0
  • umursama üstünden 3-5 ay geçerde hala unutamazsan al karşına ne kaldıysa içinde söyle

0|0
    0|0
  • Umursamaz olmak lazım bazen

0|0
    0|0
    • sen bıldıgını soyleme nasıl olsa sana donecektır ve sende hepsını yuzune dondugunde soyle bak gor nasıl rahatlıcaksın.ama şimdilerde soylersen sen kaybedersın.gir bir duvara soyle ona karsılık

• ben olsam onu allah'a havale ederim. unutmaya calışırım. unutamazsam bile etrafa ve ona öyle görünmesi için elimden geleni yaparım. onsuz her şey çok güzelmiş,onu hiç takmıyormuş gibi yapmak en iyi cevaptır bence

0|0
    0|0
Yükleniyor...