Kalçalarımdan şikayetçiyim?

Boyum kısa 155 ffalan kilom 48 kalcalarım ve göğüslerim iri göğüslerim çok hoşuma gidiyor omzumdan falan baslayinca estetik duruyor ama kalcalarım fazla kalkık etek giyiyorum arkadan belli tayt giyiyorum kabak gibi ortada bir de belim ince olunca kalkıklığı cok belli oluyor herkes kalcama bakiyor gibi geliyor napmaliyim nasıl eritebilirim?

Güncellemeler:
Bildiğiniz bir spor var mı
Kalkık kalçaları nasıl eritebilirim?

0|0
12|84

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 83

• Bundan iyi reklam mı olur? Benim de karın kaslarim baklava gibi, ne yapmalıyım acaba. Ayrıca penisim de kalın ve uzun. Sence nasıl ince ve kısa yapabilirim. bir de çok çabuk ereksiyon olurken çok geç bosaliyorum ve hemen yine ereksiyon oluyorum. Bu konuda be yapabilirim.

1|0
    0|0
  • demekki bir çok erkegin isteyebilecegi özelliklere sahipsin. mutlu olmalısın sen şikayetci oluyorsun. kalçaların bırak oldugu gibi kalsın. kıymetini bil.

0|0
    0|0
    • Çok bakiyorlar

• erkeklerin cogu fizigim için bakıyorlar diyorsun amadiğer taraftan göğüs dekltesinden söz ediyorsun. göğüs dekoltesi bir tahrik unsuru olmuyormu sizce. aslında bir taraftan dogru sölüyorsun fiziki özelliklerin degil insani özlliklerin ön plana çıkmalı. şimdi ben bile merak etmeye başladım fiziki özelliklerini. güzeelikte fiziki özellikte gelip gecicidir. önemli olan ruhi güzelliktir

• Göğüs dekoltesini çok kullanan biri değilimdir

• iyi işte ne güzel, bir çok bayan böyle bir kalçayı nasıl yapabilirim diye uğraşıyor bir kaç gün içinde 3 soru falan görüdm mesela. İlla eritecem diyorsan karatay diyeti gibi bir şey yap yani tatlıyı tamamen çıkar, unlu guıdalarıda tamammen çıkar, yağ ve protein ağrılıklı beslen, zaten 2 hafta hayatından çıkarsan unu, şekeri karaciğer güçlenecek.

0|0
    0|0
    • Yemekleri babam yapiyor ondan hep karbonhidrat agirlikli oluyor yemek yapmasini bilmiyor çünkü annem varken boyle değildim ana kalcalarim gene kalkikti

• Annem taş gibiydi :)) acayip güzel birisiydi :)) fiziğide bana benziyordu ama o 165 falandu

• Off ne güzel

0|0
    0|0
  • 1.80 ilk kızın ölçülerine sahipsin bence güzel.

0|0
    0|0
  • Aslında kilo da yok sende ama :s

0|0
    0|0
  • boy kilo endeksine göre kilonuz gayet normal bence kalçaları eritmek için yapabileceğiniz ya da şekle sokmak için yüzme ya da yürüyüş bunları gerçekleştirirseniz her gün belli sürelerde istediğiniz şekle sahip olabilirsiniz

0|0
    0|0
    • Kalçalarım kalkık aslında sekli çok güzel arkadaşlarim bana doğuştan squatlisin diyor ama çok dikkat çektiği için rahatsizim

• Haklısın aslında :)

• merak ettim bak şimdi seni

• daha iyi işte :))

0|0
    0|0
  • Hayalimdeki kız fiziği :D
    Eritme kalcanı felan iyi boyle

0|0
    0|0
    • Siz sadece kalcalara odaklaniyorsunuz boyumun 155 olduğunu unutuyorsunuz :)

• aynı senin gibi bir bayan vardı bizim salonda ve bizim bütün tayfa bitiyoduk ona :D
      küçük bişeydi ama çok çekiciydi :D ondan diyorum ama yinede sen bilirsin.

• Teşekkür ederim :)

• böceklerde dişi erkeğini tahrik etmek için poposunu kaldırırmış, bunu gören uyanıklar topuklu ayakkabıyı icat etttiler senin böyle şeylere ihtiyacın yok keyfini çıkar.

0|0
    0|0
    • Boyum 155 nasıl ihtiyacım yok :)

• işe yaramıyosa kes at

1|0
    0|0
  • takma kafana be kardeşim allahım sana bol bol vermıs deyerını bıl işde surda kac yıl yasıyacaksın bu tur şeylerı kafana takma :)

0|0
    0|0
    • İlk defa birisiyle çikmiştim beni sevdiğini sanmıştım sırf fiziğim için çıkmış benle bunu öğrenince kendimi cinsel obje gibi hissettim takmamak elde değil gerçekten :)

• :):) doğrudur bızım turk insanlarımız böyle tur şeylerı dusune biliyor mahlesef :) sende sana uyğun bırını yakala

• İlerde artık :)

• bilemedım şimdi ki ne desem die

0|0
    0|0
  • Squat

0|0
    0|0
    • Squat yaparsam iyice kalkık olur

• Kalçalarım gerçekten yeterince sıkı herkes squat yaptığımı falan saniyor

• Yapcak bisey yok o zaman hayrini gor

• Ne güzel işte? Kolay kolay bulunmaz böylesi. Kıymetini bil onun :)

0|0
    0|0
  • millet squat yapıyor oyle yapmak içni :D

0|0
    0|0
  • Bence çok iyi 90-60-90 ölçüsüne uyuyor gibisin Biraz kilo al bence zayıf kıza bu ölçüler olmaz gibi :)

0|0
    0|0
  • Bisiklet sürmek hem hızlı hem de etkili bir biçimde eritmeni sağlayacaktır. Sevgilimin 3-4 yıl önce böyle bir sorunu vardı. ancak kısa bir sürede bisiklet sürerek bu sıkıntısından kurtuldu.

0|0
    0|0
    • Bisiklet sürüyorum aslında babamla haftasonlari sureriz hep

• Biz her gün bir saat kadar bisiklet sürüyorduk bu şekilde 2 ay kadar devam ettik. Yarı yarıya azalma olmuştu. Senin ölçülerini yeni okudum çok fazla kalkık olduğu söylenemez ancak boyuna göre dediğin gibi fazla olabilir. Sevgilim 1.61 boyunda...

• Mahkemeye ver...

0|0
    0|0
  • sakın yanlış anlama kalçalarının kalkık olması daha iyi bence bırak öyle kalsın yani kısacası güzel bir popon var

0|0
    0|0
    • Kalçalarimi güzel buluyorumda ama rahat edemiyorum

• Evet yani özellikle okul ortaminda

• sen neymişsin be abicim yaa sende biraz bol elbiseler giy dar bpantolaon giyme tayt falan

• resim koysan ona göre bir yorum yapsak daha iyi olr yanlış anlama pant şort falan giy yani koy :D

0|0
    0|0
    • Link atmak için puanim yetersiz

• bence çok begenilen kızlar genellikle poposu büyük kadınlardır. hep dikkat çekerler. bence hiç üzülme

0|0
    0|0
    • Ben çekiniyorum yani nasıl desem herkes fizigimi çok beğeniyor ama ben hep 175 boyunca 50 kilo olan insanları beğeniyorum

• bence kısa erkekler dene biraz onlar ulaşılması biraz güç insanlar boyları nedeniyle ilgiler hep üzerinde dir. kısa boylu erkekler genelde kendine güvenemiyen ve sadık erkek olur genellikle. uzun boylular seni şaşırtır sadece..

• bir defa biriyle çitkim o da 189du zaten :)

• Allah vermiş sende sikayet et herkes oyle olmasına uğraşıyo

0|0
    0|0
  • tarif ettiğin gibi biriysen hem minyon hem fiziği iyi olan bana ulaş:D

0|0
    0|0
  • Dusik tempo koşu yap her gün en az yarım saat

0|0
    0|0
  • Off tam aradıgım. Bel ince kalça dışarda

0|0
    0|0
  • her kızda öyle değil kalçalarının kıymetini bil erkekler tahrik oldukları için bakarlar :)

0|0
    0|0
  • göreydik iyiydi

0|0
    0|0
  • Daha ne istiyon allahtan belanımı , herkez senin gibi olmak istiyor

0|0
    0|0
    • Kısa boyluyum

• Byrdan sor

• İç çamaşırı olarak tangamı giyyiyorsun birde bazı korseler var deniyebilirsin

• çok ateşlisin :D

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    53

Kızlar Ne Diyor 12

• www.kizlarsoruyor.com/.../q1804660-zayiflasam-gecer-mi al benden de o kadar dert ortağım ağağğağa :(

0|0
    0|0
    • O fotoğrafı nasıl attin ohaa

• kadında kalçayı hiç sevmiyorum bir hareket var sağ bacagını bukuk bir şekilde yuzune doğru getiriyorsun sürekli yapıyosun kalça ve baseni eritiyor

0|0
    0|0
  • Arkadaş tayt giyme sende millet o popoya sahip olmak ister sen şikayet ediyorsun

0|2
    0|0
  • Takma bos ver

0|0
    0|0
  • bana versene biraz benimki tam tersi. kuru g*tüm

0|1
    0|0
  • Top gibi sjdj

0|2
    0|0
  • Nicki minaj?

0|1
    0|0
  • boyuna gıre kilolusun biraz zayıfla baskete fılan git ve en onemlısı spor yap..

0|0
    0|0
  • ben kalça yapmaya çalışırım millet bundan rahatsız olur kıymetini bil kaybedersen çok ararsın :D

0|1
    0|0
  • yat kalk dua et öyle kalçan oldugu için

0|1
    0|0
    • Niyede

• Gizlisin ne olacak merak. ettim

• açtım, yazsana diğer yerden

• Az değilsin var ya ahahah :d

0|2
    0|0
  • kadinin kalcalisi demisleer bacim boylesi daha iyi bacim

0|1
    0|0
    • Ama çok dikkat cekiyor :)

• Utanirim ben :)

• Insanlar bakiyor diye utanman gerekmez eger yok ben utaniyorum diyorsan biraz kalcalarini kapatacak şeyler giy

Yükleniyor...