Ayrıldığınıza inanmayan erkeğin kaç günde kafasına dank eder

Ayrılıyorsunuz herzamanki gibi nasılsa döner barışır havalarında ağzınıza herlafı tıkıyor sorunlar hakkında konuşmuyor beni böyle kabul et yada ne halin varsa gör havalarında özür dilemek istersen mesaj çekersin diyor ve ayrılıyorsunuz.(Özür dilencek bir hatamda yok yüzsüzlüğe bakın)

Bu adamın gerçekten ayrıldığınıza inanması kaç gün sürer ?

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• Ahmaksa hic anlamaz,maalesef .

Onu birak sen boyle birini nasil sectin sen onu soyle.

Evet sen yorum yaparken kendinide anlatiyorsun

En basa filmi sar tekrar seyret.

Ben ikinizi bir yere oturtamadim .

Sen hatayi nerede yaptin onu bul bu iliskinin en buyuk getiriside sana o olur.

Saygilarimla

0|0
    0|0
    • Farkedemedim benım aptallıgımda bu tamamen guvendım

• Rica ederim hepimiz hata yapariz,hatani farkettiysen ne mutlu sana.

Erkekler Ne Diyor 3

• Senin sevgili ayarlamana bağlı .d

bir gun sonra ayarlarsan bir gun sonra ınanır , bir ay sonra ayarlarsan bir ay sonra ınanır Ayrıldıqınıza:)))

1|0
    0|0
    • bu iyiydi..

• Anlaşıldı .

sevgilinin tek problemı var o da Sorumluluk alamıyor. ve ya Sorumluluk almaktan cok korkuyor . .

• Aynen

• IQ'suna bağlı olarak değişir.

1|0
    0|0
  • Ayrıldık denildiği an

ayrılınmıştır.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• benim eski sevgilimde inanmıyor ama biri hayatıma girince ozaman anlar yada şöyle bir-iki ay daha geçsin.

Hatta seninki gibi benimle konuşmadı bile haksız olduğu halde herneyse sonuç itibariyle zaman ona gösterecek gerçekleri.

0|0
    0|0
  • ayy aynı sebelerden ayrılmışız benim sevgilimle seninki çok benziyor yaşlarda aynı :(

0|0
    0|0
    • benım yasım 22 sıteye kayıt olurken sallamstm yası :)

Bir ay ıcınde anlar gıbıme gelıyor.Özür dilerim donerım sanıyor.Neden dıleyeceksem artık ? Sımdı ben cok agladım tansıyonum cıkıyr habıre ck acı cekıyorum ama oda gerceklerı farkedınce cok aglayacak baksın sımdı keyfıne

• Neyi dusunuyorsun yahu...inanmazsa inanmasın.tın...

0|0
    0|0
Yükleniyor...