Sevgilinizle neler yaparsınız, ne sıklıkta buluşursunuz; özellikle uzun süreli ilişkisi olanlar :)

meraba arkadaşlar :) evet bakalım sevgilinzle buluşunca neler yaparsınız onunla baş başa örnegin evde yalnz bir baddaniyenin içinde mısır yiyerek filim izlemeyi mi tercih edersiniz yoksa başka şeyler mi kısaca neler yaparsınz ve ne sıklıkta görüşürsünüz genelde ilk kim görüşelim der :) yorumlarınızı bekliyorum..

Güncellemeler:
biz küçük sehirde yaşadıgımız için bunları yapma imkanımz hiç olmuyor ne deniz var ne başka birşet cok sanslısınz :(

0|0
6|9

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• Birlikte lunaparka gideriz. Sinemaa gideriz. Dürümcüye gideriz. Jenga oynarız. Yollarda dolanır, sohbet ederiz. Kahve içer hatta fal bakarız. Evde film izleme imkanımız olmadı ama olsa izlemeyi isterdim. Buz patenine gitmek istedik, henüz gidemedik. Bazen yol üstünde paşabahçe, ikea vb yerlere uğrayıp eşya baktığımız bile olur. Baş başa imkanımız olsa film izler, dans eder, birlikte ymek falan yapardık..

0|0
    0|0
  • sabah akşam sevişiriz.

0|1
    0|0
  • genelde o açar buluşma konusunu..biz dört yıl boyunca aynı sınıfı, aynı sırayı paylaştık onunla.dolayısıyla çok problem olmadı yan yana olmak :)

0|0
    0|0
  • uzun süreli ilişikim olursa cevaplarım bu soruyu :D

0|0
    0|0
  • özlem uzun süreli ilşkilerde heleki kova ise işin zor.Kova maceraperesttir.

0|0
    0|0
  • İlişkiler formüle matematiğe uydurulmaya çalışılırsa

bir şeye benzemez.

0|0
    0|0
  • satranç oynarız biz

0|0
    0|0
  • haftada 1 veya 2 kez buluşuruz genelde. 2 yıllık bi ilişkim var

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• bazen haftada bir bazen 2-3 günde bir bazen 1 buçuk hafta oluyor değişiyo o.Bende diyorum o da diyor.Gezeriz tozarız denize gideriz.Başbaşa yemek yeriz sinemaya gideriz değişr buda.Sessiz sakin konuşmak istersek de bi piknik alanına gidip ağaca sırtımızı verip el ele konuşuruz tabiki çaylarımızı alıppp :)

0|0
    0|0
  • şartlar uygun oldukça görüşebiliyoruz. Ayda bir kez olmadı iki.

0|0
    0|0
  • 2-3 ay bazen 5-6 ayda bir buluşur(uzun mesafe ilişkim sağolsun) kalabalığın içinde dolaşıp durur, yorgunluktan ölene kadar dolaşır sonra ayrılırız.

Yapamadıklarımızı düşünür daha sonra hayallerde yaşarız.

Pof...

0|0
    0|0
    • 2 3 ay cok az degilmi. farklı sehirlerdemsnz ?

• olsun bakalım mesafeler aşka engel degildir :) sanslı yönleriniz bile var :)

• O şanslı durumları bana da söyle de azcik sevineyim ya :/

• canım bızde kucuk sehırdeyiz deniz için yarım saat yol gidiyoruz :)

0|0
    0|0
  • ikimizde diyoruz. ayda 2-3 kez değişiyor bu. yolculuk yapmayı sevdiğimizden başka şehirlere gidip geziyoruz ikimizde bilmediğimiz bir yer olduğunda çok güzel oluyor. Go-Kart yapmayı çok severiz, arkadaş ortamında ise tabu oynamak eğlenceli oluyor :D

0|0
    0|0
  • 2 haftada 1 pazr gnüleri :) ama telefnda her dk başı mesajlaşıoruz 4 aylk bi ilşkmz vay

0|0
    0|0
Yükleniyor...