Kas Gelişimi ve duraklama?

Bodybuilding sporuyla ugrasiyorum 182 boyum ve 94 kiloyum. Karın bölgesinde beklenene göre programın gerisinde gidiyor. Aynı zamanda boks antrenmanım var. Fiziki gelişimim yavasladi neyle ilgili olabilir?
Beslenmem duzenli gerekli proteinleri aliyorum.

Güncellemeler:
Sorun şuki sixpack yerine 2 tane var bende radyasyon etkisindemi kaldım nedir 😃

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• Tamamen genetik, 3 ayda her yönden 10 cm ölçü alan veren birisi varken 6 ayda bunu aynı şeyleri yaparak alamiyanlar var Uyku düzenınde beslenmen ve yaptığın antreman kadar önemli bu konuda haberın olsun ve hiçbirşey ilk başlardaki gibi hizli ilerlemez belli bir noktadan sonra baya bir zorlaşiyor gelişmek

0|0
    0|0
    • Sevgilim terk etti bu durumun varmidir etkisi?

• Evet etkisi vardir Tabiki psikolojikmen zayifsindir Kafana çok takiyorsundur senın ister istemez beslenmen uyku düzenin ve antremandaki enerjin düşmüştür.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 5

• Sonbahar ve kışın genelde duraklama olarak geçer. Bir nedeni ısınma için vücudun daha çok enerji harcaması buda varsa yağ yakımı yoksa kas erimesi olarak, ikincisi kapalı havalarda vücudun az mutluluk hormonu ve enerji üretmesi olabilir.

0|0
    0|0
    • Sanırım buda olabilir yazın guzel ilerleme kaydettim.

• barfiks yapim diyorum bitkinim bedduamı ettiler nedir

• Yok bende de var. Kolumu kaldıramıyorum. Sanırım mevsim kırgınlığı ve güneş eksikliği.

• Ne kadar süredir yapıyorsun 6 aydan sobra milim milim gelişme gösterir vücut toz kullanımı şart hale gelmiş olabilir ne kadar yaptığını belirtki ona göre yardımcı olayım

0|0
    0|0
    • 1 yıl oldu protein tozu kullanmıyorum haftada 4 günlük antrenmanım var.

• Normal olan bu zaten bünyeye göre 6-12 arasından sonra milim gelişmeler gözükür protein tozu vaktin gelmiş optimum whey gold standart öneririm 180 lira gibi bir ücreti var

• Bana kalırsa biraz kilo ver , ağırlık arttır, setleri çoğalt. Ama hayvan gibi yapmana gerek yok. Herseyin çoğu zarar. Uyku düzeni iyi tut günlük proteinini al o zaman istediğin gibi gelişeceğini düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • Herşey mükemmel düzeyde bile sürse her zaman sürekli gelişim sağlayamazsın.
    Supplement kullanmadan bir yere kadar, supplement kullanarak da bir yere kadar büyüyebilirsin, en son steroid ister vücut. Bu şekilde dönemler var tabi.

0|0
    0|0
  • Vücut yapısı.

0|0
    0|0
    • Uygun oldugu icin antrenmana alindim kan testimde bir sorun yok.

• Karın bölgesini geliştirmek oldukça zordur, six pack diye tabir ettiğimiz bölgeyi geliştirmek epey zordur hemen olacak değildir. Six pack çıkarmak için bildiğin gibi karın bölgesinde yağ ve su olmaması gerekmektedir. Bu normal sporuna devam et dostum. No pain, no gain and never give up. :)

Yükleniyor...