Ben ne istediğimi bilmiyorum galiba..

Ben ilişkilerde başarısızım..

Farkettimki aşık olmamla olmamamla sevmemle sevilmemle alakası değil.

Benim kendimle problemim var.

Ne istediğimden emin değilim ne beklediğimden.

Bazen trip yapıyorum ne için yaptığım belli değil saçmalıyorum yani.

Sevilmek istiyorum ama çok boğulmak istemiyorum falan.

Böyle içten mutlu olamıyorum samimi davranamıyorum.

Başlarda harika oluyorum ama sonra böyle saçmalıyorum korkuyorum sanki içimden

Farkındayımda. Ne yapmam lazm ?

0|0
4|4

En İyi Erkek Görüşü

• bence kşiliğin daha oturmamış zamanla düzelir ama merak etme dedigin gibi ne istedigini bilmiyorsun buda kişiliğinin oturmadıgı için dört beş yıla düzelirsin..

1|0
    0|0
    • yirmi yasıma geldim zaten.. biraz gec sanki..

• tamam dört bes yıla iyice oturur kişiligin herkezde olur bu durumlar buyudukce olgunlasır ınsan ve daha ıyı analız eder herseyı dogruyu yanlısı ve ılerde ne ıstedıgını anlıyacaksın..

Erkekler Ne Diyor 3

• 1|0
    0|0
  • Canım Tpik Uyum Boz.luğu.. ne istediğini bilmeme karar verememe Anlık Ana Uymayan Hareketler vsvs.. Bi uzmana gitmende fayda var...

0|0
    0|0
    • Aslında sürekli değil bu arasıra ama..

• psikiyatr ?

• Ewet psikolojik... en yakın bi hastaneye git tpik bi rahatsızlık...Mevlam şifa versin

• sorumluluk gereketiren ilişkilerde başarısızsın seni korkutan bu... karşında ki senden bişeyler bekledigini anladıgın an soğuyorsun uzaklaşıyorsun...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Seni mutlu edecek olan şeyler diye peşinden koşmaya kalkma bu duyguların. Sevilmek istiyorum demekle olmuyor. Bırak aşk çıksın karşına. Ummadığın bir zaman da.

0|0
    0|0
  • allahım ruhumun ıkız kardesını buldum :)))

0|0
    0|0
  • Bu daha bir ilişki için hazırlıklı olmadığını gösterir.Kişilikle alakası yok bence...Tabii kişisel düşüncemi kastediyorum.Kimse alınmasın. :)

Aynısı bendede olabiliyor. Seviliyorum ama boğulmak istemem.Çok severim boğarım...

İstesemde samimi davranamam ne kadar içimde alevlere tutuşsada...Belli ettiğimdede yakaasını bırakmam.Mutlu olduğumu istesemde doğru şekilde kanıtlamayabilirim.

Başlarda gizemli olmaya bayılırım.Sonra yelken bana doğru yaklaşır ve yakından kendimi belli ederim.Yada belli etmek demeyelim bu...Edemem gerçi.Konuşmayı denerim tek tük .

Çözümü sadece kendini iyi hisset.Eğer bir insanı seviyorsan kendini ona belli etmek gibi zorunluluğun yok senn kendini tanıyorsun?! Kendin olmayı seç.Birşeyleri göstermene gerek yok.Ne gerek var? o seni tanımak isterse zamanla tanır.Bunun için zaman gerekir.İnsanlarda bu şekilde birbirlerine alışırlar

0|0
    0|0
  • aynı beeeeeen ben de bunları kendime söylmekten korkuyodum :(

0|0
    0|0
Yükleniyor...