15 gün sonra tanışma yıldönümümüz ve ona ne süpriz yapacağımı bilmiyorum. Bana bir fikir verin arkadaşlar. Teşekkürler

Ondan ayrılsak bile onun unutamica bi sürpriz olsun mümkünse..yada kızlar size tanışma yıldönümünüzde sevgiliniz ne süpriz yaptı.fikirlerinizi bekliym.teşekkürler

0|0
5|1

En İyi Kız Görüşü

• Bak şimdi , kızı kütüphaneye götür o gün . Tamamen unuttun yıl dönümünü . Kızın eline bir kitap ver . Kitabın sallıyorum 70. sayfasında bilim romanlarından xxx kitabının 45. sayfasına bak yazsın ama sende bu esnada ayak altından kaybol ne bileyim git tuvalete otur kütüphanede . Sonra kız kitap kitap gezsin . En sonunda en son kitapta da şöyle bir şey yazsın

"Seni çok seviyorum , seni bu kadar dolandırdığım için üzgünüm ama hayatta en güzel şeyler uğruna yorularak bulunur . Sende benim uğrunda yorulduğum en güzel kızsın , ilk yıl dönümümüz kutlu olsun . Çantana bak "

Çantasına da çaktırmadan kırmızı bir gül atacaksın . Eğer fazla gelmezse birde inci kolye .

0|0
    0|0
    • Güzel fikir:)teşekkürler..eğer sn karşındakinden böyle süprizler bekliyosan sevgilinin işi çok zor:-Dallah kolaylık versin ona:)

• yok ya aklıma gelir bu tarz şeyler :) beklemem ben

Kızlar Ne Diyor 4

• vayy be tanışma yıl dönümü haa :)) onu ben bile bilmiyorum bi kız olarak :)) helal olsun sana alacağın hediye ikinize hitap eden birşey olsun öyle giysiydi takıydı olmasın bence haa sözlü değilsen söz tak :))

1|0
    0|0
  • Birlikte olmaya başladığınız gün değil de, tanışma yıldönümü yani bildiğin? Çok gereksiz bence bunu bile kutlamanız, illa yıldönümü dediğin kutlanıcaksa eğer, çıkma yıldönümünüz olur evlilik yıldönümü gibi..

0|0
    0|0
  • internet üzerinde kitap yapıyorsun kendi resimleri falan ona özel dergi kitap yapabilirsin :) değerli olur saklar

0|0
    0|0
  • hatırlaman super beeeeeee kutlasan bıle mutlu olur

0|0
    0|0
    • Bi hançer alsamda kutunun içinede al hançerı vur kalbime kalbim kana bulansinmi yassam napsam:-P:-D

• ben olsam o anda psıkopat dıyıp ayrılırım :D

Erkekler Ne Diyor 1

• çakı al cok büyük bir süpriz hiç beklemeyecek bir hediye olur;)

0|0
    0|0
    • Evet beni harika sevgilimde öyle yapmıştı :-D o kadr romantik ki biber gazi ve çakı almıştı bayağı gülmüştüm güldürmek istiyosan işe yarıya bilir :) ve asla unutulmaz :-D

• Haha:-Dtamam bunu bi düşüneyim:-D

Yükleniyor...