Neden gittiğim mağazalarının bir çoğunda beni tezgahtar sanıyorlar?

bugün kuzenimle alışverişe çıktık 5 mağazaya girdik ve 2 tanesinde beni tezgahtar sanarak müşteriler soru sormaya başladılar. daha öncelerden mağazalara ve alışveriş merkezlerine giderdim orda da beni tezgahtar zannederlerdi. ki aslında normal giyiniyorum mağazadaki tezgahtarlardan çok farklı giyiniyorum neden beni tezgahtar sanıyorlar? hatta 1-2 defa kafede beni garson sananlar oldu. neden bu böyle oluyor?

0|0
7|6

En İyi Kız Görüşü

• garson sanmaları ilginç :) arada benide satış elemanı sananlar oluyordu bende müsteriyim abla bilmiyorum diyordum:D

0|0
    1|0
    • bende de durum ayni biraz sinir bozucu oluyo nedense cunku hicbir arkadasim boyle biseyle karsilasmadi

• bizden kaynaklanan bir durum oldugunu sanmıyorum:D

Erkekler Ne Diyor 6

• alacak gözüyle değilde satacak gözüyle bakıyorsun demek ki

"busenazz bu lila gömlek senin üzerinde çok hoş duracaktır. ayrıca şuradaki ekoseli etek altındaki converse ile müthiş bir kombin yapabilir" bıdı bıdı...

1|0
    0|0
  • Her sektörün beyinsiz müşterileri olur onlara denk gelmişsin

0|0
    0|0
  • Millete yardım edicekmiş gibi bakma ozmn :D sorun sende admlar zaten yardım istiicek yer ario ondan öledir ..

0|0
    0|0
    • hic yardim edecekmis gibi gizuyle bakmiyroum zaten sadece giysilere bakiyorum o kadar =)

• Sen öyle zannediosn ama müşteriler öyle düşünmüo bu kız yardıma hazır die düşünüo ;)

• beyaz gömlek giydiğim bir gün bi mağzada beni de öyle sandılar hiç bozuntuya vermedim işlettim :)) fırsatını yakalrsam makaraya alırım

0|0
    0|0
  • Ortalıkta durup sağa sola bakınıyosundur belki ondandır kıyafetleri karıştır biraz :)

0|0
    0|0
  • ilginç :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Çanta kullanmıyorsun sanırım :)

3|2
    0|0
  • ya bend bi kez öyle sanmıştım birisni ama kızda aynı kasiyerdeki gibi aynı renk giysi vardı böle eşyaları düzeltiyor gibiydi bende sandm:)öle biş mi yapıodun ki sende

0|0
    0|0
  • tezgahtar ışığı var sende :/

0|0
    0|0
  • Rafları falan mı düzeltiyorsun anlamadım ki:)

0|0
    0|0
  • çanta yoksa ustunde dogaldır varsa eger ozaman potansıyel kör o kısıler

0|0
    0|0
  • ortama çok hakim bi havan var sanırım.garson da sanılmaz ki herkes

0|0
    0|0
Yükleniyor...