Neden aşkı dram haline getiriyoruz?

Arkadaşlar hangi sayfaya baksam herkes aşktan meşkten yana dert yanıyo o onu aldatmış o onu terk etmiş o onu sevmiş sevmemiş vs vs acı çekenler ağlayanlar ilgi bekleyenler .

Evet biz kadınlar ilgiyi sevgiyi seven erkeğinin sahiplenmesini isteyen biriyiz ama bunu verecek olan onlarsa bırakın kendi hallerine ki versinler bunu defalarca dile getirerek borç ister gibi su ister gibi istemekle alıcaksanız o ilgiyi bence hiç almayın sokaktaki birinden de isteseniz oda verir gösteriş olsun sonuçta kısacası demek istedim kimseden bana ilgi sevgi ver tatlı söz söyle diyerek kendinize gösteriş için sevgi dilenmeyin bırakın o sizi seviyorsa beklediniz sevgiyi size sunacaktır.

ayrıldık işte beni terk etti diye ağlamak zırlamak çözüm değil bırakın gitmek istediyse gitsin sizde hayatınıza kaldığınız yerden devam edin umursamayın giden gitti zaten ağlamakla onu geri getirmek mümkün değil hayatı akışına bırakarak yaşamam gerekiyodu yaşadım ve buda bana tecrübe oldu diyerek hayata sevgiyle sarılın ve güçlü olun güçlü kadını herkes sever önce kendini sev sen kendini sevmezsen başkası neden ve niçin seni sevip değer versin?

Hayata bir de şu yönünden bakalım insanlar annelerini babalarını kardeşlerini kaybediyolar bu acı nasıl geçer ya yaşadımız aşk acısı değilde bunlardan biri olsaydı hangisini yaşamak isterdiniz AŞK ACISIMI YOKSA ÇOK SEVDİĞİNİZ AİLENİZİN ACISIMI ?

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• çok güzel bir yazı olmuş tebrikler

keşke herkes bu açıdan bakabilse duruma kendilerini bu denli acınacak hale getirmeden önce şunları bir düşünebilse

aile acısı daha kötüdür elbet

0|0
    0|0
    • teşekkürler evet türk toplumunda biraz duyguyu değilde mantığı bır adım daha ilerde tutabılsek her şey çok daha sağlam ve güzel olur bizler için..

• kesinlikle öyle olur

Erkekler Ne Diyor 4

• Bunu yazmadan önce ne içtin çok merak ediyorum :) Aşk acısı mı aile acısı mı diye sorumu olur ya ? İnsan sever aşık olur evlenir ailesi o kişi olur sen anne babanı eşinden daha çok seveceksen sakın evlenme derim. Ağlayan insanlara da karışma aşk acısı başka acılar ile de kıyaslanamaz.

0|0
    0|0
    • bende anlayış ve görüşümüz çok farklı kaybol git derim

• söylediğin şeyler birbirinden apayrı durumlar aile acısıda farklıdır tabiki bence bunları karşılaştırmak yersiz olur bu söylediklerini. ilk ilişkinde eminim sende yapamadın aşk geldiğinde o kadarda savunmacı kalamıyor insanlar eğer bağlanmışlarsa sen ne kadar mantığınla hareket etmeye çalışsanda bi tarafın eksik kalır o yüzden o kadar aciz oluyoruz sanırım :)

0|0
    0|0
    • acizlik demeyelim kimse aciz değildir aşk acısı farklı bir durum olsada bu yüzden canını hiçe sayan insanlar değmeyen biri için canına kıyıp ailene acı yaşatmaya değer mi aşk acısı için kendimizi yıpratmayalım daha derin acılara yer bırakalım kalbimiz de..

• yüzümü güldüren bir yazı olmus gerçekten çok haklı yanları var yazdıklarının. Tabikide aile acısı.

0|0
    0|0
    • yüzünü güldüren derken tam anlamadım komik mi geldi sana ?

• yok yazdıkların hosuma gıttı boyle dusunen bırını gorunce bıraz tebessum ettırdı okadar yanlıs anlama.

• teşekkür ederim

• gercekten haklısın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• iyi geldi bu bana

0|0
    0|0
    • canım kimse için üzülmeye değmez eğer seni üzense hiç değmez..:)

Yükleniyor...