Yoruldum artık bu iki yüzlü insanlardan!

Etrafımızda bizi ayırmaya çalışan çok insan var.Bıktım artık onun en yakın arkadaşı bile bunu istiyor.Yoruldum.Bazen onların söylediği sözleri duyup kavga ediyorum sevgilimle.Çok yoruldum artık hepsinden.O yakın arkadaşıyla görüşsün de istemiyorum.İstemiyorum onu! 3yıllık bi ilişki.Onu nasıl yakın arkadaşından soğutabilirim.Herkes aramızı bozmaya çalışıyor.

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Soğutamazsın bu hamleyi yaptığın anda o kişiye koz verir senden uzaklaştırmasını sağlarsın. Arkadaşı ve sevgilin hep beraber otururken ya neden sen geçenlerde bunu dedin bizi ayırmak mı istiyorsun gibi tepkilerini ver erkek arkadaşında şahit olsun buna ki haklıyı haksızı ayırt etsin tek başına savaşma.

0|0
    0|0
    • Onun yakın arkadaşıyla konuşmuyorum.Ondan nefret ediyorum.Sürekli aramızı bozuyor anlatacağım ama yaptıklarını.istemiyorum onu hayatımızda.Ama en iyi arkadaşı işte lanet olsun.

• Bence bir kağıt kalem alın o kişinin adına küfürler sıralayın aklınıza ne gelirse sonra yakın yada buruşturup dışarıya inan rahatlayacaksın :)

• Bunu yapacağım çünkü gerçekten doldum.Rahatlamam gerek.

Erkekler Ne Diyor 2

• bunu tek başına yapamazsın sevgilinde bu tehlikeyi görüp ona göre davranmalı ha eğer bunu göremiyorsa yada görüp müdahale etmiyorsa seni gözden çıkarmıştır. tek tarafın çabasıyla olmaz kendini yorma

0|0
    0|0
    • Ya nasıl anlatayım.Bu çocuk beni sevmeyen benim kavgalı olduğum kişilerle konuşuyor bunları.Benim kavgalı olduğum kişilerle sevgilim zaten konuşmuyor.Ama en yakın arkadaşı o kişilerle oturup beni,bizi konuşuyor.Ama gerçekten 3yıl oldu diyeceğim açık açık.

• baktın yine mırın kırın ediyor o zaman resti çekme zamanın gelmiştir bu konuda hassan davranmalı sevgilin :) bol şans umarım mutlulugunuz daim olur :)

• İnşallah istediğim olur.Hayırlısı...

• hayatin her alani oyle insanlarla dolu sevdigininde bnu gomesi gerek

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Aranızı bozmaya çalışan herkesle konuş . Eğer aranızı sevgilinin arkadaşları bozarsa bu bozulmadan sadece senin değil sevgilinin de etkileneceğini , insanın arkadaşını böyle üzüp üzemeyeceğini düşünmesini söyle .

0|0
    0|0
    • Hepsinden nefret ediyorum o kadar kötü insanlar ki gerçekten dinleyeceklerini sanmıyorum.Zaten o çocukla muhattabım yok.

• Sevgilinle konuş diyorum . Takılacak insanlar diyorsan onlar takta ...

• Bence de haklısın sevgilimle konuşmalıyım.

Yükleniyor...