Düşük bel pantolonlar belimi çukur yaptı, düzeltmek için ne yapabilirim?

Kızlar yıllardır düşük bel pantolonlar giyiyorum. %90ımız düşük bel giyiyor zaten. Hep düşük bel giydiğimiz için -nasıl anlatsam bilmiyorum- pantolon hep aynı yeri sıktığı için zamanla o bölgede çukurlaşma oldu. Bu çukurlaşmayı düzeltmek için ne yapabilirim? Yüksek bel iç çamaşırları giymeye dikkat ediyorum.

0|0
8|8

En İyi Erkek Görüşü

• Dar kot giyiyorsan birazda kilo aldıysan öyle oluyor malesef.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• haha ona cukurlasma denmiyor, yandan fiskiran yaglarin sekli deniyor :D cok dar giyersen sIkI olmayan vucuda sonucu bu olur, demek ki spor ve yemeye dur demen gerek senin pantalondan once

3|2
    2|0
    • sert cevaplar geliyor etmustan bugün sağlı sollu tüm siteye dalış yapmış:d burcummu üzmüşsün kızgınım sana:D

• burcumm un bazı açıklamalarıda kadın olarak bizlerıde üzüyor

• genelevdeki kadinlari asagilayan birisine saygi duyuyorsan gel seni de ben asagilyayaim o zaman :) kizgin ol olma benim fikrim de tavrim da ayni olur

• Sen dua et ki çukuru kalmış, Ya bacak sinirlerin zedelenseydi napardın.

Düzenli spor yap geçer ve bir daha da giyme o acaip şeylerden :)

0|0
    0|0
  • demkki bn giymeyen %10 içersndeym ne güzel :)))

0|0
    0|0
  • alttan 4-5 çekiç vur belki yukarı cıkar:D

0|0
    1|0
  • düz yat ve bel kısmından ayaklarını birleştirerek kaldırıp indir bunu 10 ardan 3 er ve 4 er set şeklinde dewam ettir her gün o bahsettigin cekici bi girintiye dönüşecek ;)

0|0
    0|0
  • Zavallı üzüldüm biraz Tayt giy bayilirim tayta

0|0
    0|0
  • çok zor bir durum eywah modunda ah ah da olabilir..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Bel çukurlaşmaz, düşük bel zaten bel üstünde değil..

O bahsettiğinde belki kestiremedim o yüzden.. Gözümün önünde canlandıramadım yani..

Pantolon belini sarsa belin ince kalırdı, yağlar bel ve karın bölgesinde toplanır ama bu her kadında olmayabiliyor fiziksel yapılarımız farklı farklı olabiliyor, genlerimiz falan.. Karını ve beli saran bir şey olsaydı sürekli, bu olmazdı..

Maalesef moda kurbanıyız, yüksek belliler tekrar piyasada ama pek tutmadı sanki..

Benimde boyum kiloma göre normal ama bu görüntü biraz bende de var bu ara evde korse kullanmayı düşünüyorum ne yalan söyleyim

0|0
    0|0
  • düşük bel pantolonları sürekli kullanmak bel çevresinde şekil bozuklukları oluşmasına neden olur zaten...şu simit dediğimiz yandan taşmalar falan filan hep düşük bel yüzünden olur...bir süre daha az düşük bel giymeye çalışır ve düzenli olarak spor yaparsan daha fazla ilerlemesini engelleyebilirsin bence :))

0|0
    0|0
  • Aslinda benim belim ince. bikini giyince yanlarda fazlalik var gibi. aslinda yok. sebebi dusuk bel vucudumu bozdu. cukurlasma yapti. spor yapsamda duzelmiyor. ne yapmam gerekiyor. cok cirkin vucudum

0|0
    0|0
  • Bendede vardi yavas yavas gidiyo kilotlu coraplarin bacaklarini kesin baksır gibi yapin giyin rahatsizda etmiyor korse gibi rahat ta oluyo gencolar 😊

0|0
    0|0
  • çaresini bulursan bana da SÖYLE :(

0|0
    0|0
  • yüksek ihtimalle fazlaliklarin yukardan fiskiriyormustur, o sebebden öyle bir görünüme kavusmussundur. yoksa normalde düsük bel vucudunun seklini degistirmez.

0|0
    0|0
    • çok sıkı olduğu taktirde değiştirir ayrıca yanlarımda fazla yağım yok

• hayır değiştirir direk olarak olmasa da etkiler :) ve ona da can simidi oluşmuş denir :)

• bilemicem bende düsük bel giydim bende herhangi bi degisiklik veya can simidine dönüsme gibi bi durum sözkonusu degil (:

genelde eger giydigin pantolon bi beden sana kücükse ve fazlaliklar yukardan fln fiskirmissa o kisilerde böyle bi duruma yol actigini gördüm bi kac kiside .

birde ben sürekli hergün düsükbel pantalon giymiyordum bilmiyorum belki ben giyme konusunda abartmadigim icin öyle bi sorunla karsilamadim.

• evetya şimdiki kızlar tek tip düşük belden dolayı acayip bi görüntü oluşuyo fazlalıklar çirkin fışkırıyor.

0|0
    0|0
  • Pilates öneririm.

0|0
    0|0
Yükleniyor...