Benim gibi kaç kişi şu bakışma işini başaramıyor

Ben bu konularda çok çekingenim bana birinin baktığını dahi görsem yada farketsem geri bakamam aksine başka yere kafamı çevirir ilgilenmiyormuş gibi yada farketmemişim gibi yaparım siz bunu nasıl başarıyorsunuz?

0|0
6|8

En İyi Erkek Görüşü

• İşde bende aynıyım.Sanırım çoğu kişide aynıdır.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Heyecanlı ve utangaç olman güzel ama biraz cesaretle çözebilirsin bu sorunu... Aynada kendine bakarak pratik yapabilirsin...

0|0
    0|0
  • yalnız değilsin çoğu kişi senin gibi yaşıyor başlarda.. kendi kendine telkinde bulun.. bir cesaret göstersen gerisi gelir.. sorun etme o kadar relax ol

0|0
    0|0
  • seviyorsan gozlerini kacirman yeter odun degilse anlar ama sevmiyorsan bosver bakma kendi kendine birseyler kurgular bos yere

0|0
    0|0
  • bende tam tersi kesinlikle çekmem gözlerimi eger bi daha bakarsa gider konusurumm...

1|0
    0|0
  • aynı olay bendede var :D

0|0
    0|0
  • of valla aynen bendede var karsımdakı kız cok guzel olsun normal olsun farketmez fazla cekingenım sanırım. Çozüm yok ne yzkki.

0|0
    0|0
  • bende de var aynı sorun,iyi sinyal alamama gibi bir problem var

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• bence de en iyisi bu

biri baktı diye dönüp aynı şekilde bakmak ne kazandırcak ki sana hiç bakma en iyisi

0|0
    0|0
  • yanlız değlsin aynı sorunu yaşayan bi sürü insan var biri de ben mesela zorla kendini bak bakmak istiyosan cesaretli ol 1 i yapınca gerisi gelr

0|0
    0|0
  • bakmak da çözüm değil ki bende başta çok zorlanıyordum ama şimdi o bana bakıyor ben ona bakıyorum daha ilerisi de yok :D

1|0
    0|0
  • bende öyleyim..gözlere bakmak çok zor benim için.

0|0
    0|0
  • aynen aynen :) hoşlanmasm coşarımda hoşlandm bri olnca drk yere eğiom başmı

0|0
    0|0
  • normal biriyle konuşurken sorun yokta iş sevgilime gelince bakamıyorum gözlerine :)) o başka yere bakarken bakıyorumda bana bakınca nedense o gözler kaçıyor:))

0|0
    0|0
Yükleniyor...