Yalnız kalamıyorum:/

daha geçen gün sevgilimden ayrıldım fakat yalnız kalamıyorm sabahları birisi beni arasın uyandırsın istiyorum beraber gülelim eğlenelim dertleşelim istiyorum. Aslında bir dostum olsa sevgiliye hiç ihtiyacım yok ama işte dostum yok :/

yalnızlığa nasıl alışabilirim ?

kimseyle dertleşmeden gülmeden eğlenmeden nasıl yaşarım?

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

• arkadaşım dostluık ayrı sevgililik ayrı bunu öğrenmende fayda var...dostta evet herşeyi paylaşablirisin herşeyini sevgilinle olan sırlarını bile belki anlatabilirsin ama sevgili denince akan sular durur çünkü aradığın o sıcacık şefkat ve sevgiyi ancak onda bulabilirsin ve iç huzurun onunla rahatlar..eğer gerçekten seviyorsan tabi...:))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• günde 5 aşk mesajı atıp uyandırırım

karşılıında feysde ilişki halinde yazcak

kontratsız olmaz resmi olcak

0|1
    0|0
  • adam boşuna dememiş; günümüz insanı aşka aşık aşığa değil. diye aşkı laçkalaştıranlardan biriside sensin.

0|0
    0|0
    • aşkı aradığımı kim söledi ki laçkalaştırıyım ? insanları yargılamak sana düşmedi herkes kendine baksın

• Ayni duygular icindeyin bende senin gb bi aci war icimde bi korku dym ama zar zorda olsada gnlerim gcyr yapacak bi sey yk knsmaya clstgm insanlar bile yuz ustu birakir oldu

0|0
    0|0
  • Arkdaşlarınla vakit geçir

0|0
    0|0
  • Al benden de o kadar...

0|0
    0|0
  • Bir piskoloğa git seni şizofren yapsın. Sürekli iki kişi dolaşırsınız.

0|1
    0|1
  • özgüvenin düşük bence

0|0
    0|0
  • Alışırsın ama arkadaş einmeye çalış bnce .s

0|0
    0|0
  • evden dışarıya çık temiz hava al kendine gel sürekli evde durupta bunalma derim..

0|0
    0|0
  • arkadas edinmeye calıs ..

0|0
    0|0
  • Arkadaş edin

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 4

• Canını sıkma mutlaka vardır bir kaç yakın arkadaşın, onlarla vakit geçirmeye çalış. Kimse yoksa biz varız, buradayız.

0|0
    0|0
    • dostum dediğim insanlar yazlıklarına gittiler insan bi mesaj atar napıyosun falan diye ama onlardan da hayır yok unutulmak bu kadar basit.

• Kendinde mutluluğu yakalayan başkasındaki derdi unutur, bunu hiç unutma. Ben de çok sık yaşarım bunu. Dostun dediğin insanlar, dostun olmayabiliyor bazen. Sıkma canını gül bakayım bir tanecik :)

• yanlızlığının nedeni? Hiç arkadaşın olmaması üzücü. Sen dialoga girmessen onlarda senden uzak durur. Ama bir mesajla halledebilirsin, istemelisin.

0|0
    0|0
    • arkadaşlarım var okulda ama sadece okulda takılırız yani derslerde o kadar. Ünv. Ortamı herkes iki yüzlü not peşindeler zaten son sınıftayız. Herkes kendi kafasında.

• duymamazlıktan gelmelisin yeri geldimi yanlızlık Allah'a mahsus. 2 yıl yogun bakımdaydım zor olduğunu biliyorum önemli olan onları kaybetmemen. Unutma sen aramassan onlarda sormaz.

• Aynen arkadasinin dedigi bu gl mektup arkadasin olurum mesajlasmada rahatlarsin

• sırf yalnız kalmamak adına bunu dusunme dusunursen ılk karsına cıkana aşık olursun hobı bul kendıne yaz geldı denıze gıt spor yap kurslara katıl arkadaslarınla gez toz eglen

0|0
    0|0
  • Ankaradaysan beni bul :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...